استمداد دوباره دولت ژاپن از ایران

جناب آقای محمود احمدی نژاد
رئیس جمهور محبوب و غیر تقلبی ایران
احتراما معروض میدارد اگر یادتان باشد چند سال پیش حضرتعالی فرموده بودید: « زمین زیر پای مومن نمی لرزد» و ما هم باور کردیم و از کشور شما چند تا مومن چاق و چله واردنمودیم تا پایشان را روی زمین ژاپن بگذارند و مانع آمدن زلزله شوند .
چهت استحضار عالی میرسانیم که این مومنان از زمانی که به ژاپن آمده اند میزان زلزله کمتر و کمتر شده ولی هنوز مشکلاتی هست که باید برطرف شوند. ما امیدواریم با انتقال تکنولوژی ضد زلزله از حوزه علمیه قم برای همیشه خطر وقوع زلزله  در ژاپن را از بین ببریم.
اخیرا باخبر شدیم که کشور شما به تکنولوژی چدیدتر ضد زلزله دست یافته است که از زبان امام جمعه موقت تهران به بیرون درز پیدا کرده است. ما که نفهمیدیم رابطه وقوع زلزله با آمیزش جنسی چیست یعنی هرچی به کله مان فشار آوردیم نتوانستیم آنرا هضم کنیم. حتی از« اکیوسان» که خیلی باهوش هست و کله اش خیلی کار میکند هم نتوانست رابطه لرزش زمین  با شمبولک انسان را متوجه شود.
لذا خواهشمند است امام جمعه موقت تهران را به همراه کلیه تجهیزات لازمه جهت توضیحات بیشتر به دانشمندان ژاپنی به اینجا اعزام فرمایید.
اصلا میدانید چیه؟
برای اینکه دیگر مزاحم اوقات شریف شما نشویم و بگذاریم به مدیریت جهان و اینجور چیزها برسید لطفا همه آخوندها را بصورت گله ای سوار یک کشتی بزرگ کنید و به ژاپن بفرستید تا ما همه آنها را در موسسه تحقیاتی زلزله دانشگاه توکیو استخندام نماییم.
اینطوری هم ملت شما راحت میشوند و هم مشکلات زلزله خیزی ژاپن برطرف میشوند.
با تشکر
نخست وزیر ژاپن

5 Responses
 1. ناشناس Says:

  مردم از خنده ملا! خیلی با حال بود! شاد باشید.


 2. ناشناس Says:

  TAKBBBBEEEEERRRR

  MARG BAR KHMANEIE


 3. ناشناس Says:

  http://news.gooya.com/didaniha/archives/2010/04/103526.php

  yek mosht dalghake bisavad


 4. ناشناس Says:

  http://news.gooya.com/didaniha/archives/2010/04/103573.php

  MARG BAR KHAMNEI PEDAR SAG


 5. ناشناس Says:

  http://www.youtube.com/watch?v=ZCQ_drO7jkM&feature=related

  CRAZY!!

  MARG BAR OON HAROOM ZADEH KHAMENEI


ارسال یک نظر