پست‌ها

نمایش پست‌ها از May, 2010

دانشجویان بسیجی به تلافی اقدام اخیر اسراُئیل عابرین پیاده را در میدان فلسطین کتک زدند

اول این خبر را بخوانید تا حالتان کمی جا بیاید. بنا به گزارشات رسیده عده ای از برادران بسیجی که اصولا هم دانشجوی واقعی هستند و هم وکیل وصی مردم غزه هستند و دشمن قسم خورده صهیونیسم جهانی و مثل اینکه اسرائیل با مامان آنها سر و سری داشته و مرتکب اعمال مستهجنی شده که اینقدر کینه اسرائیل را در دل دارند  عصر روز گذشته با هماهنگی فرماندهی کل قوا  به خیابانها ریختند تا اعتراض و خشم خود را نسبت به اقدام اخیر اسرائیل ابراز دارند ولی از آنجا که متاسفانه و یا خوشبختانه اسرائیل در ایران فاقد سفارتخانه و کنسولگری است آنها شیر یا خط انداختند و همینطوری یک سفارتخانه ای را انتخاب کردند و جلوی آن جمع شدند و عربده کشیدند.
بیچاره کارمندان سفارت زیمبابوه از ترس قایم شده بودند توی دست به آب سفارت و از پنجره توالت  کله شان را بیرون آورده بودند و داد میزدند: «بخدا ما اسرائیلی نیستیم. عوضی گرفتید» که در این لحظه یکی از برادران رزمنده بسیجی با پرتاب نیمه آجری به سمت صهیونیست های افریقایی کله یکی از آنها را مورد هدف قرار داد و انتقام شهدای انتفاضه و بعلبک را از صهیونیسم جهانی گرفت و این درس عبرتی شد تا اسرائیل هر…

اقتصاد مال«مقام رهبری» است (امام خمینی)

بعضی ها چنان از اندیشه و آرمان های امام خمینی حرف میزنند که اگر یکی کم سن و سال باشد و خودش بعضی از افاضات آن مرحوم را نشنیده باشد امر بر او مشتبه میشود و خیال میکند امام خمینی قدس سره چه اندیشمند بینظیری بوده درصورتیکه من خودم با همین گوشهای خودم یکی دوبار حرفهای ایشان را  شنیدم که وقتی میخواست درمورد چگونگی حکومت اسلامی سخن بگوید چیزی شبیه جملات زیر گفت: ...در حکومت اسلامی ما با اشرافیت و بریز و بپاش و سرمایه داری مخالفیم. این همه پول ملت را داده اند عمارت درست کرده اند که چه بشود؟ حضرت امیر علیه السلام عمارت نداشت. پای یک نخل می نشست و قضاوت میکرد. ما نیازی به عمارت های قضا و چه و چه نداریم. قضات باید کنار خیابان بنشینند و به کار مردم رسیدگی کنند لاکن وحدت کلمه را هم حفظ کنند....
بخاطر اینکه خیال نکنید من از خودم این حرفها را درآورده ام خواهش میکنم از دوستان اینترنت باز حرفه ای زحمت بکشند و فایل صوتی آنرا پیدا کنند تا لینکش را برای دوستان جوان در اینجا بگذاریم.( آخرین بار این نوار را از یک رادیو فارسی زبان که از تورنتو پخش میشد شنیدم.)

نکته بعدی اینکه من هیچوقت یادم نمی آید ایشان گفت…

خامنه ای کاریکاتور خنده دار خمینی است

اوایل انقلاب هرکس می خواست طرف مخالفش را توی دردسر بیاندازد با صدای بلند میگفت: حالا به امام فحش میدهی؟؟ الان حسابت را میرسم! البته استفاده از این ترفند فقط در انحصار حزب اللهی ها نبود بلکه افراد دیگر هم به فراخور شرایط زمان و مکان مخصوص از این کلک استفاده میکردند که داستانش بماند برای بعد. اما این نشان میداد که جایگاه امام خمینی در ذهن و باور طرفداران انقلاب چیزی شبیه جایگاه یک معصوم بود و فحش دادن به او جرم و گناهی بود که اجرای هرگونه مجازات و تنبیه و برخوردی را مجاز میکرد. مثل الان نبود که فحش دادن و مسخره کردن خامنه ای نقل و نبات سخن هر مجلس و محفلی باشد.
اولین فرق خمینی با خامنه ای این بود که خمینی واقعا در دل بسیاری از حزب اللهی ها و بسیجی ها و سپاهی ها جا داشت و او را در حد مرشد و مراد قبول داشتند. خامنه ای این تقدس را ندارد بلکه ادای آنرا درمی آورد یعنی بعبارت بهتر خامنه ای کاریکاتور مسخره و خنده دار خمینی است. آیت الله خمینی آدم ویژه ای بود مافوق انسان های معمولی البته مثل بقیه دیکتاتورهای تاریخ که همیشه یک سر و گردن با بقیه مردم تفاوت داشتند. صدام حسین هم همینطور …

هوا بس ناجوانمردانه گرم شده

یا هوا بس ناجوانمردانه گرم شده و یا ما بس ناجوانمردانه سوسول شده ایم. آخه یادم می آید چند سال پیش ما براحتی دمای بالای چهل درجه تهران را با آن همه دود و آلودگی و شلوغی را  تحمل میکردیم و اصلا خیالمان نبود ولی الان دو سه روزه که دما رفته بالای سی درجه ولی ما داریم هلاک میشویم. تا زمانی که توی خانه و ماشین هستیم که مشکلی نیست ولی امان از وقتی که دو قدم بخواهیم پیاده برویم. تمام بدنمان خیس عرق میشود و سیل خروشان عرق از برخی نقاط و اعضا و جوارح مان مثل آبشار نیاگارا فرو میریزد. یادش بخیر ان زمانها که توی ایران بودیم توی یک ساختمان چهار طبقه زندگی میکردیم. سیستم سرمایش و گرمایش آن مرکزی بود. گاهی بعضی از واحدهای این ساختمان سرخود میرفتند و درجه موتورخانه را زیاد و کم میکردند. مثلا آنکه خیلی گرمایی بود درجه را کم و آنکه سرمایی بود درجه را زیاد میکرد و خلاصه هر کی هر کی بود و همیشه اعتراض همسایه ها بلند بود.
مثلا گاهی از توی راه پله ها یکی از همسایه ها داد میزد که: «باز کی رفته درجه موتورخانه را زیاد کرده؟ مردیم بخدا از گرما! هلاک شدیم! عجب مردم آزاری هستند بعضی ها!»
حالا شده قضیه ما.
نمیدانم…

ارتش سایبری یعنی چه؟

برای بعضی از شما که نمیدانید ارتش سایبری یعنی چه تصمیم گرفتیم  با یکی از فرماندهان این ارتش مصاحبه ای ترتیب دهیم تا ذهن شما یه خورده باز شود: خبرنگار وبلاگ ما - خب. اشکول خان! میشه بفرمایید اصولا ارتش سایبری یعنی چه و انگیزه نظام مقدس از ایجاد این ارتش چیست؟ سردار اشکول خان- بسم الله الرحمن الرحیم. با درود به مقام عظمای ولایت  که خدا را آفرید و به خداوند دستور داد تا جهان هستی را بیافریند و با سلام و صلوات بر اشرف مخلوقات حضرت محمود احمدی نژاد صاحب معجزه رای های چهل میلیونی و هاله های نورانی  خدمت شما عرض شود که از زمان پیدایش پدیده شیطانی اینترنت نظام مقدس ما احساس کرد که باید جلوی این تهاجم فرهنگی دشمن را بصورت تشکیلاتی بگیرد و اگر جلوی اینترنت را نگیریم اخبار و اطلاعات براحتی در بین مردم منتقل میشود و مردم چشم و گوششان باز میشوند و نهایتا منجر به تضعیف پایه های نظام مقدس شده و خدای ناکرده زبانم لال ممکن است نظام سقوط کند و ما بدبخت شویم و از کار بیکار شویم. بنابر این آمدیم یک ارتش درست کردیم به نام ارتش سایبری. ارتش سایبری متشکل از سه نیروی هوایی دریایی و زمینی است. نیروی هوایی ارتش س…

مقام عظما : رونالدو باید بصیرت داشته باشد و پاس‌کاری کند.

بنا به گزارش واحد مرکزی خبر روز گذشته رپیس جمهور برزیل به همراه تیم ملی این کشور جهت تجدید بیعت با مقام شامخ ولایت و حل و فصل مشکلات هسته‌ای کشور برزیل خدمت مقام مزخرف رهبری رسیدند که گوشه‌هایی از رهنمود ایشان را میخوانید:

نکته اولی را که میخواستم خدمت شما برادران برزیلی عرض کنم این است که هیچوقت به فکر دستیابی به بمب اتم و فن آوری هسته‌ای نباشید. خواص شما باید بصیرت داشته باشند و اینقدر زر الکی نزنند و هی توی بوق و کرنا نکنند که انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست. این کارها آخر و عاقبت خوشی ندارد. لذا آحاد برزیلیان باید هوشیار باشند و تحت نفوذ دشمن قرار نگیرند.
اصولا فن آوری هسته‌ای چیز مزخرفی است که غربیها تخم لق آنرا در دهان بعضی از غرب زده‌ها انداخته‌اند. ما که از اول گفته‌ایم که اورانیوم نجس است و از مدفوع سگ هم نجس تر است و نماز خواندن با آن باطل است. لذا ما آن مقدار اورانیومی که دشمن با خواهش و التماس به ما تحمیل کرده بود را بخودشان پس میدهیم تا ادب شوند و این دفعه از آن غلط‌ها نکنند.
نکته بعدی که میخواهم به شما تذکر دهم این است که آحاد برادران تیم ملی برزیل باید هوشیاری انقلابی خود ر…

مواضع سکسی نظام مقدس:

باور کنید شرکت «پلی بوی » باید بیاید توی حوزه علمیه یک دفتر نمایندگی بزند و از این همه استعدادهای نهفته استفاده کند.
اگر مغز علما و بالتبع مسولین نظام مقدس را کالبد شکافی کنی حتما چند تا آلت تناسلی و دستمال کاغذی و کاندوم و لنگ و پاچه و شاید هم تیکه‌هایی از شورت و کرست خانم‌ها را پیدا خواهید کرد از بس اینها حشری‌اند لامصبا.

طبق خبری که هم‌اکنون از اتاق فرمان بدستم رسید قرار شده مانور سکس با ولایت در بیابان‌های اطراف قم و دیگر جاهای خلوت برگزار شود که شما را از لحظه لحظه این مانور مطلع خواهیم کرد.
ولی امروز گوشه‌ای از رهنمودهای آقا را که در دیدار با ستاد برگزار کنندگان مانور سکس با ولایت ایراد گردیده جلب میکنم:

طیب الله انفاسکم . صحنه را دیدم. از برادران و خواهران ذوب شده  تشکر میکنم. نکته اولی که میخواهم عرض کنم این است که نقش دشمن را در سکس فراموش نکنید. شما در همان حالی که دارید کارتان را انجام میدهید و آخ و اوخ میکنید نباید از از فکر دشمن غافل باشید.آحاد ملت باید سکسی باشند و با روش های نوین و اسلامی قرابت جنسی آشنا باشند که همینطور هم باید باشد. تفکر سکسی و سکس نگری از اهداف عمده …

درسی که کردستان به ما آموخت

ای کاش بجای به خیابان کشاندن مردم در 22 خرداد همه مردم در خانه ها بنشینند و هیچکس از منزل خارج نشود. مثل همین کاری که امروز مردم نجیب کردستان کردند. باور کنید هم انعکاس جهانی اش بیشتر است و هم مردم کمتر صدمه می بینند و هم اینکه رژیم هیچ راه مقابله ای علیه مردم ندارد. وقتی مردم تصمیم بگیرند مثلا روز 22 خرداد از خانه هایشان خارج نشوند و کلا چهره شهر و بازار و خیابان سوت و کور شود هیچ قدرتی نمی تواند مردم را مجبور کند که یالله بروید مغازه هایتان را باز کنید تا آبروی ما نرود.
اعتصاب عمومی خیلی حربه خوبی است که میتواند حکومت را حسابی عصبی کند. الان سپاه و بسیج و نیروهای انتظامی یاد گرفته اند که چگونه جلوی تظاهرات خیابانی را بگیرند. آنها تمام نیروی خود را در همان لحظه اول تشکیل هسته های تظاهرات خیابانی بکار میگیرند و بقول خودشان حرکت های خیابانی را در همان لحظه اول در نطفه خفه میکنند. باید روش مبارزه را عوض کرد. آدم یاد بازیهای تیم ملی فوتبال خودمان می افتد. اینقدر از یک روش مشخص و تکراری استفاده میکردند که دست شان برای همه رو شده بود حتی مربی تیم ملی روستای علی آباد کتول هم میدانست چه کسانی ر…

امام زمان در سال 2012 ظهور می کند

تصویر
دیشب فیلم 2012 را دیدم. پسر! عجب فیلمی بود.  مطمئن شدم که امام زمان سال 2012 ظهور خواهد کرد. حالا فرض کنید جمهوری اسلامی تا آن موقع هنوز سقوط نکرده و خبر ظهور امام زمان در همه رسانه های بین المللی و سایت های اینترنتی منعکس شده الا در صدا و سیما که طبق معمول فقط برنامه های راز بقا را پخش میکند. حالا فرض کنید سال 2012 شده و همه جا شلوغ پلوغ شده و خبر ظهور آقا نقل هر محفل و هر مجلسی شده. امام زمان کارش را از عربستان سعودی شروع کرده و دارد با شمشیرش سرها را میزند و میاید جلو. هنوز به ایران نرسیده و پیش بینی میشود همین روزها پایش به ایران برسد. توی این حال و هوا واکنش های احتمالی مقامات چمهوری اسلامی بدین قرار است: مقام مزخرف رهبری: صحنه را دیدم. دشمن را دیدم. آحاد دشمن باید دشمن باشند که حقیقتا دشمن هستند و دشمن باید بصیرت داشته باشد و اگر قرار باشد بین امام زمان و ولی فقیه یکی را انتخاب کنید باید قطار را انتخاب کنید. البته در همین جا من به بعضی از سران فتنه که خودشان را در لباس امام زمان جا زده اند هشدار میدهم از قایق نظام پیاده شوند چون آنها خیکی هستند و وزن شان زیاد است و ممکن است ما را غرق…

اندر فواید اعدام های اخیر

این روزها عده ای از عناصر ضد انقلاب در وبلاگ هایشان شروع کرده اند علیه اعدام ها مقاله نوشتن و از اینجور حرفا. ما که این کارهای ضد انقلاب را محکوم میکنیم و بار دیگر با رهبرمان تجدید بیعت میکنیم چون دیگر مطمئن شدیم که هیچکس اندازه ایشان بلد نیست این انقلاب را به گند بکشد و انشالله بدست با کفایت ایشان این نظام مقدس به زباله دان تاریخ انداخته خواهد شد. بنابر این من در اینجا ضمن برائت از شما وبلاگ نویسان ضدانقلاب از اقدامات غیر انسانی قوه قضائیه جمهوری اسلامی شدیدا حمایت و پشتیبانی میکنم.
اولا این اعدام ها باعث میشود مردم طعم عدالت و رافت و عطوفت نظام های دینی را با گوشت و پوست خود درک کنند و اینقدر نگویند اسلام دین رحمت است. همه ما بعد از سی سال معنی مدینه فاضله اسلامی را فهمیدیم. بالا و پایین دین و مذهب را هم درک کردیم. فهمیدیم که حفظ نظام از همه چیز بالاتر است ولو کشتن هزاران هزار نفر بجرم محارب و ضدانقلاب و مرتد و کافر.
ثانیا این اعدام ها باعث میشود وقتی انشالله امریکا به ایران حمله کرد و زد دهان این آخوندا را سرویس کرد باز یک عده راه نیفتند و ادای میهن پرستی و از اینجور حرفا را سر دهند و…

روز مادر بر همه مامان های دنیا مبارک باد

والله شما ملت قدر این نظام و این حکومت را نمیدانید. بالاخره یک روزی چوب این کارتان را خواهید خورد. الکی ریختید توی خیابان ها که مثلا چی؟ خب. تقلب کرده اند که کرده اند. مگر در هیج جای دنیا تقلب نمیشه. اصلا مگر خودتان توی دوره دبستان تقلب نکردید؟ حالا مقام رهبری دلشان خواسته یک تقلبی بکنند شما چرا اینقدر شلوغش میکنید؟ میخواهید این نظام و این حکومت خدای ناکرده ساقط شود و برگردیم به زمان طاغوت؟ وقتی میگم شما قدر این نظام را نمیدانید بیخود نمیگم. قبل از انقلاب یعنی زمانی که ما میرفتیم دبستان یک شعری گذاشته بودند توی کتاب فارسی مان که پر از بدآموزی بود. شعر اینجوری بود:
گویند مرا چو زاد مادر ،  پستان به دهن گرفتن آموخت
شبها بر گاهواره من ، بیدار نشست و خفتن آموخت
دستم بگرفت و پا به پا برد ،  تا شیوه راه رفتن آموخت
یک حرف و دو حرف بر زبانم ، الفاظ نهاد و گفتن آموخت
لبخند نهاد بر لب من ،  بر غنچه گل شکفتن آموخت
پس هستی من ز هستی اوست ،  تا هستم و هست دارمش دوست
خب ببینید چقدر این شعر بدآموزی دارد و با اخلاق اسلامی و شئونات مذهبی منافات دارد: اولا که آن دوره ما بچه ها را موظف میکردند که شعرهای کتاب…

یک عکس و یک دنیا حرف

تصویر

دکتری که صافکار بود

بحضرت عباس آدم باید فقط بنشیند و به اخباری که از سرزمین ولایت میرسد بخندد.
اخیرا در مملکت امام زمان یک دکتری را دستگیر کرده اند که معلوم شده صافکار بوده ولی از خر تو خری حاکم بر اوضاع استفاده کرده و به طبابت مردم می پرداخته است. (این هم لینک خبر) البته مملکتی که در آن تقلب کردن یک امر جاافتاده ای شده و رهبرش یک شبه از  حجت الاسلامی به درجه آیت الله العظمایی رسید و رئیس جمهورش مدرک مهندسی و دکترایش را با پارتی بازی و حقه بازی گرفت دیگر تعجبی ندارد که یک صافکار بیسواد به خودش اجازه بدهد به کار طبابت بپردازد و به دیگران دارو تجویز کند.
*** حالا تصور کنید این یارو توی یک گاراژ  مطبی دایر کرده  و چند تا صندلی و یک میز فلزی گذاشته و یک روپوش سفید هم پوشیده و یک گوشی هم انداخته گردنش. - آقای دکتر! این خانم من حالش خیلی خرابه. از دیشب همینطوری داره میره دستشویی. حالت تهوع و سردرد هم داره. فکر کنم مسموم شده. - اصلا نگران نباشید. الان خودم بتونه میزنم و سولاخ اش را میگیرم. یک دست هم رنگ میزنم رویش . مثل اولش میشه. فابریک فابریک! دیگه مجبور نیست بره دستشویی. - دستت درد نکند دکتر جان. خدا عمرت بده. - آ…