۱۳۸۹/۰۹/۰۷

ویکی لیکس: حسین شریعتمداری از اسرائیل تقاضای پناهندگی کرده بود

به به! باغت آباد انگوری!
ویکی لیکس در جدیدترین افشاگری که کرده پرده از روی بسیاری از پنهان کاریها برداشته که مهمترین آنها عبارتند از:
- خامنه ای سرطان خون دارد و بزودی به درک واصل میشود و مردم از دستش راحت میشوند.
- رفسنجانی چند ماه است که به انگلیس گریخته و در آنجا با لباس مبدل زندگی میکند. یکی از دیپلماتهای بلند پایه که نخواست نامش فاش شود به مقامات امریکایی گفته که رفسنجانی توی یکی از خیابان های لندن بساط جیگرکی و دل و قلوه و سیراب شیردان فروشی باز کرده و کاسبی اش هم توپ توپ شده و گفته دیگه برنمیگردم ایران!
- ظاهرا سال گذشته حسین شریعتمداری در ملاقات مخفیانه ای که با مونشه امیر داشته از او تقاضا کرده که برایش از رژیم صهیونیستی پناهندگی بگیرد ولی ظاهرا آنها شرط گذاشته اند که اول باید قول بدهد تریاک و دیگر مواد افیونی را کنار بگذارد تا آنوقت یک فکری برایش بکنند.
- آگاهان نظامی و کارشناسان اطلاعاتی غرب بر این عقیده اند که در سفری که احمدی نژادبه جمکران داشته مقداری از ذخایر ارزی کشور را توی چاه جمکران ریخته تا حضرت این امکان را داشته باشد تا در صورت نیاز برای خودش خرج بکند و یک حساب پس انداز هم در بانک ملی به نام حضرت باز کرده تا در موقع قرعه کشی بانک حضرت هم امکان برنده شدن در این قرعه کشی را داشته باشد و انشالله شاید یک ساعت دیواری یا یک تخته فرش ماشینی برنده شود.
- بر اساس اطلاعاتی که ویکی لیکس منتشر کرده احمدی نژاد دستور داده مملکت تا اطلاع بعدی تعطیل شود و همه بنشینند توی خانه هایشان و ماهواره نگاه کنند و تفریح کنند و خوش باشند و ازدیاد جمعیت کنند.
- ودر خاتمه ویکی لیتس گفته که قرار بود امریکا به ایران حمله کند ولی بعضی از اپوزیسیون ایرانی مخالفت کرده اند و گفته اند: چرا میخواهید این کار را بکنید؟ اگر این رژیم از بین برود آنوقت ما چیکار کنیم و با کی مبارزه کنیم؟ ظاهرا امریکایی ها هم گفته اند: ما رو بگو که میخواستیم خودمان را بخاطر اینها به دردسر بیاندازیم!

۴ نظر:

 1. فیلم طنز. تعقیب http://ghir.ir

  لینک جالبیه می تونیین ازش استفاده کنین

  پاسخحذف
 2. Salam doste aziz,mishe taghaza konam baraye ozviat dar balatarin komakam konid?
  Email:m_evil80@yahoo.com

  پاسخحذف
 3. شهلا جاهد در تاريخ ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۸۲ برابر با سوم فوريه سال ۲۰۰۳ در نزد مرجع انتظامی و قضايی و نيز در حضور خبرنگاران رسانه های داخلی، اعلام نمود که قاتل نيست و منکر ارتکاب جرم گرديد. او بارها تاکيد نموده است که در ارتکاب قتل مرحومه لاله سحرخيزان دخالتی نداشته است. بنا به اظهار سرگرد ابهريان يکی از افسران تحقيق پرونده پس از ملاقات خصوصی و غيرقانونی ناصر محمد خانی و يکی از دوستانش با خانم جاهد در اداره آگاهی تهران، سرنوشت شهلا جاهد تغيير يافت.
  خانم جاهد پس از اين ديدار به واسطه علاقه شديد به آقای محمدخانی و ظاهرا بنابر درخواست محرمانه او در آن جلسه، با انکار اعترافات قبلی خود ارتکاب قتل را برعهده گرفت. سرگرد ابهريان بنا به اظهار خود دلايلی را به دست آورده بود که نشان از بی گناهی خانم جاهد داشت. اما پرونده از سرگرد ابهريان گرفته شده و ديگر به او اجازه دخالت داده نمی شود. سرگرد ابهريان از افسران ارشد اداره آگاهی تهران است که سابقه طولانی در رسيدگی به جرايم مهم و همچنين قتل های ناموسی و زنجيره ای و سازمان يافته دارد.

  پاسخحذف
 4. ايشان صراحتا به اين کميته گفت که شهلا جاهد بی گناه است و عقيده دارد قصد مامورين امنيت و اداره آگاهی تهران بر آن بود تا قتل مرحومه لاله سحرخيزان را که توسط دستگاه های امنيتی به وقوع پيوسته است به گردن شهلا جاهد بياندازند. او همچنين معتقد است دلايلی به نفع متهم (شهلا جاهد) وجود داشت که به عمد جمع آوری نشد. او می افزايد در همان ابتدای تحقيقات مقدماتی صحنه جرم از بين رفته و آثار جرم پاکسازی شد و دلايلی که نشان می داد شهلا جاهد بی گناه است توسط عده ای از مامورين لباس شخصی با نظارت سرهنگ کشفی معاون آگاهی تهران امحا گرديد.
  اين کميته بر حسب وظيفه و برای آنکه جان بی گناهی به ناحق گرفته نشود، ضمن محکوم نمودن هر نوع مجازات مرگ و همگام با مخالفان مجازات اعدام در سراسر جهان با يادآوری اين نکته که پس از اجرای مجازات اعدام در صورت اثبات بی گناهی محکوم راه بازگشتی وجود نخواهد داشت، اعلام می نمايد حکم اعدام شهلا جاهد به دليل وجود شبهات جدی و نقص در تحقيقات و تناقض آشکار در مستندات، از جمله اظهارات افسر تحقيق پرونده، مطابق موازين قانونی صادر نشده و از صحت و اعتبار لازم برخوردار نيست.
  ترديد رياست پيشين قوه قضاييه در خصوص ارتکاب قتل توسط شهلا جاهد و صدور دستور رسيدگی مجدد به پرونده خود گواه بر اين مدعاست.اين کميته بار ديگر بر ضرورت توقف اجرای حکم اعدام شهلا جاهد تاکيد می نمايد و از تمام نهادها و سازمان های بين المللی حقوق بشر در اين خصوص تقاضا می کند تا با اعتراض به اين گونه رسيدگی های غير منصفانه اجازه ندهند دستگاه قضايی جمهوری اسلامی ايران بار ديگر جان بی گناهی را به ناحق سلب نمايد. . کميته بين المللی وکلای مدافع حقوق بشر‏. در تاريخ سه‌شنبه, ۲۳ نوامبر , ۲۰۱۰. گویانیوز‏.

  پاسخحذف

راه اندازی سایت مشروطه

برای خواندن مطلبی درباره دروغگویی روحانیون از وبسایت مشروطه دیدن فرمایید. لینک اینجا