بعد از نماز جمعه تهران اتفاق افتاد

مرد: عزیزم  اون دست قشنگت رو بده به من  تا با هم برویم اتاق خواب ببینیم دنیا دست کیه!
زن: عزیزم و کوفت و زهر مار! به من دست نزن! من به تو حرام  شده ام و بطور اتوماتیک از تو طلاق گرفته ام!
مرد: یعنی چی؟ تو که تا دیروز زن من بودی و خیلی هم با هم خوب بودیم پس چی شد که اینجوری شدی؟
زن:  هرچی بهت گفتم اینقدر علیه ولایت فقیه حرف نزن  به گوش ات فرو نرفت. حالا این هم نتیجه اش!
مرد: آخه چه ربطی داره؟ من ولایت فقیه را قبول ندارم چه ربطی به کارهای رختخوابی ما داره؟
زن: همین که گفتم.  تو دیگه شوهر من نیستی!
مرد: ای داد و بیداد! حالا چکار بکنم که دوباره زن من بشوی؟
زن: باید از ولایت فقیه اطاعت کنی! امام جمعه تهران گفته هر کس از ولی فقیه اطاعت نکند زنش بر او حرام میشود و حق ندارد به زنش دست بزند. حالا اگر میخواهی به من دست بزنی باید از ولی فقیه اطاعت کنی.
مرد ( در حال دادن شعار): «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد . ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد!» حالا خوب شد؟؟
زن: خاک تو سرت! تو از پس من یکنفر بر نمی آیی چطور میخواهی از پس ارتش دنیا بر بیایی ؟ تو آدم بشو نیستی.  حالا بیا تا خودم بهت نشان بدهم.
مرد: آخ جان! قربان اون تبعیت ات بروم. من از اول میدانستم که تو تابع ولایت هستی.

4 Responses
 1. ناشناس Says:

  چه فیلمنامه خوبی میشه این


 2. ناشناس Says:

  وای یک کنار خیابونی تو تهرانپارس اضافه شد. لطفا براش بوق نزنید صلوات بفرستید میپره بالا.ولی نبرید هتل کهریزک.زمین کشاورزی شما نیست به همه تعلق داره.


 3. اطلاعیه مهم
  بسمه تعالی
  نظر به حوادث اخیر که باعث شده است عوامل استکباری جشن تفرقه در پیش گیرند و تبلیغات سو علیه سربازان اسلام به راه اندازند ، ضروریست که جهت تنویر افکار عمومی اقدام نماییم.
  به علت عشق و علاقه وافر امت همیشه در صحنه به آقا امام زمان (عج)، سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران با استفاده از زبده ترین کارشناسان و متخصصین ظهور امام زمان (عج) تیم تجسس و رصد یوسف زهرا آقا امام زمان (عج) تشکیل داده و این تیم با تشکیل کمیته حقیقت یاب به این نتیجه رسیده است که آقا امام خامنه ای همان سید خراسانی است فلذا اطاعت از او اطاعت از امام زمان و اقتدا به او اقتدا به امام زمان است.
  اما برای جلوگیری از هرگونه انحراف و شبهه و فتنه ضروریست که در مورد شعیب بن صالح مدارک و شواهد به حد کافی جمع آوری شده و نظر به اینکه در روایات به ریش کم پشت شعیب اشاره شده این احتمال وجود دارد که شعیب بن صالح احمدی نژاد نباشد بلکه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دارای صلاحیت بیشتر به واسطه ریش کم پشت تر باشد. به هر حال در روایات نقل شده است که سید خراسانی است که شعیب صالح را تبرک می بخشد فلذا تا روشن تر شدن قضایا منتظر تحقیقات تیم تجسس و رصد امام زمان سپاه پاسداران و منتظر بیانات و فرمانهای مقام معظم رهبری هستیم تا حمایت ایشان تکلیف شعیب بن صالح واقعی را مشخص نماید. فلذا از امت حزب الله می خواهیم صحنه را ترک نکنند و در انتظار فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت سید خراسانی به تکالیف واجب خود عمل نمایند.
  یا صاحب الزمان عجل علی ظهورک
  نصر من الله و فتح قریب.


 4. ناشناس Says:

  خيلی دوست داشتم بدونم الان آقا امام زمان ! توی ايران كيلوئی چنده ؟!!!!


ارسال یک نظر