نامه سرگشاده به مقام معظم الاغ

محضر مبارک الاغ فرزانه سلام علیکم 

غرض از نگارش این نامه اصرار دوستان و آشنایانی است که از من خواسته اند تا به جنبش نامه نویسی خطاب به رهبری بپیوندم و مطالبی را خطاب به ایشان بنویسم اما از آنجایی که من شان و ارزش والای حضرتعالی را بمراتب بالاتر از مقام مزخرف رهبری میدانم و تذکر به ایشان را «خواندن یاسین در گوش خر» میدانم ترجیح دادم مصدع اوقات شریف حضرتعالی شوم و مطالبی را با نهایت فروتنی و احترام بیان دارم.

الاغ گرامی
من با رعایت انصاف از محضر شما گله مندم و دل پر دردی از جنابعالی و دیگر حیوانات شریف مثل شما دارم. گله من از این است که ما مردم ایران چه بدی به شما خانواده الاغ ها و قاطرها کرده بودیم که خودتان را کنار کشیدید و گذاشتید یک «آخوند بیسواد کله شق» بشود آقا بالا سر ما و همه مملکت را به این وضع تباهی و بدبختی بکشد؟ چرا لااقل یکی از شما عزیزان که موجودات زحمتکش و سربزیر و صبوری هستید نشدید رهبر مسلمین که ما اینقدر از دست این عوضی ها ظلم و ستم نکشیم و آواره این کشور و آن کشور نشویم؟ والله بحضرت عباس اگر یک الاغ سوار این ملت شده بود بهتر از این بود که یک آخوند سوار بر گرده این کشور و این ملت بشود. اصولا الاغ جماعت در قبال کاه و یونجه ای که میخورد لااقل به ملت سواری میدهد  اما آخوند هم میخورد و هم میکند و وقتی هم که سوار شود دیگر پایین نمی آید مگر با زور و کتک.

الاغا
ای که دردو بلایت بخورد توی سر مقام رهبری ما که اندازه یک خر هم نمی فهمد و برای هفتاد میلیون تصمیم میگیرد و هرکس هم مخالف نظرش باشد به زندان می اندازد و یا آواره خارج از کشور میکند. ای کاش تو شده بودی رهبر ما. ای کاش سرمایه های کشورمان را داده بودیم دست حضرتعالی و خانواده محترمتان. من بر این باورم که اگر حضرتعالی و بیت مکرم شما هر روز بجای خوردن کاه و یونجه پولها و اسکناس های خزانه کشور را تناول میفرمودید باز رقم خسارات وارده به اقتصاد کشور کمتر از میزان اختلاسی بود که این آقایون از چیب ملت کردند و منافع ملی را به یغما بردند.
ای الاغ خوب و نازنین- سر بر هوا سم برزمین
کاش سی سال پیش به حرف خمینی ملعون گوش میکردیم و اقتصاد کشورمان را یکراست میدادیم بدست یک خر چون او گفته بود اقتصاد مال خر است و اقتصاد دانان چرت میگویند. ای کاش یکی از شما خران باشرف سکان اقتصاد کشور را در دست گرفته بودید و نمیگذاشتید اقتصاد کشور ما به این وضع اسفبار برسد. بدون شک اگر یک الاغ عزیز روزانه چند کیلو گلاب به رویتان پهن میکرد روی اقتصاد ما باز به اندازه گندی که این آقایون ظرف سی سال به ارزش پول ملی زدند نمیشد.

مقام گرامی
سخن بسیار است و گفتن این چیزها دردی را دوا نمیکند. اینها اینقدر جفتک پرانی به ملت ما و به فرهنگ باستانی و اصیل ما کردند که حتی مغول ها هم نکردند. اینقدر به دنیای آزاد لگد زدند و دیگر ادیان را گاز گرفته اند که امروز دور از شما مثل خر توی لجن گیر کیرده اند. نه راه پس دارند و نه راه پیش. اینها رفتنی اند منتها دارند زور میزنند چند روزی بیشتر بر گرده این ملت سواری بگیرند.
بهرحال امیدوارم موفق و پیروز باشید و درد و بلایت بخورد توی سر مقام مزخرف رهبری
9 Responses
 1. ناشناس Says:

  ای ول , الحق که هیچ خری حاظر نیست آخوند بشه , البته جای ماها که حرف آخوندها را میپذریم رو نمیدونم باید کجا منظور کرد !


 2. ناشناس Says:

  Takbiiirrrrrrrrrrrr.


 3. ناشناس Says:

  ناشناس نامبر وان ،کسی که حرف آخوند ها را میپذیرد شک نکن فرقی با الاغ های محترم ندارد و جایش در کنار همین عزیزان در طویله است !


 4. ناشناس Says:

  TAKBIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.


  JAVID SHAHHHHHHHHHH


 5. ناشناس Says:

  ملای محترم بازم اين بسيجی مادر *نده سانديس خور در قالب كامنت گذار شماره ۴ اينجا پيداش شد و طبق معمول شروع به ماليدن خايه های رهبر چلاق و سيم كش ! جمهوری اسلامی كرد ! طبق معمول ازت خواهش و تمنا دارم كامنت اين حرومزاده را پاك كنی و مطمعن باش هيچكس از تو بخاطر پاك كردن لينكهای ويروسی اين شخص از دست تو ناراحت نخواهد شد !


 6. ناشناس Says:

  آفرین ملا. الهی پهن آن الاغ بخورد تو سر مقام مزخرف که نفس کشیدنش زمین را به گند میکشاند


 7. ناشناس Says:
  این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

 8. ناشناس Says:

  FUCK U #5


 9. ناشناس Says:

  JAVID SHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH


ارسال یک نظر