احمدی‌نژاد: حاضریم مشکلات ارزی جهان را حل کنیم

رئیس جمهور محبوب رهبر در پی شایعه خرید و فروش دلار ۳۵۰۰ تومانی در بازار تهران گفت: ملتهای دنیا تشنه اسلام هستند و در همین سفر اخیری که من به نیویورک داشتم یکنفر از ملتهای جهان به من گفت «پیس آف شت» که ترجمه آن این میشود که حکومتهای زورگو و ستمگر ما بلد نیستند جهان را مدیریت کنند. تورا بخدا بیایید و برای مدیریت جهان راهکار ارايه بدهید و نگذارید ما اینقدر طعم تلخ فقر و ناعدالتی را در کشورهایمان تحمل کنیم. الان که توی کشور شما دلار را سه چهار هزار تومن میفروشند ببینید ما که در اینجا همه چیزمان به دلار است چی می‌‌کشیم و چه بدبختی و عذابی را تحمل میکنیم.
خوشا بحال شما که فقط هنگامی که میخواهید از خارچ آت و آشغال چینی وارد کنیدمجبور به تهیه دلار میشوید  و مجبورید آنرا گران بخرید . آنوقت ببینید ما ملتهای بدبخت جهان که همه‌چیزمان به دلار است در چه جهنمی زندگی میکنیم . از غذا و خانه و ماشین و بنزین و بیمه بگیر تا حتی پستونک بچه. ما برای همه چیز مجبوریم دلار تهبه کنیم.
واقعا ما باید برای نجات ملتها همت کنیم و انها را از دست استکبار جهانی و آل خلیفه و آل سعود نجات بدهیم. البته مقام رهبری نظر دیگری دارند که به نظر من نزدیکتر است. ایشان یکروز که از دست به آب بیرون ميآمدند به من فرمودند: من برای ملتهای جهان یک فکری به ذهنم رسید و آن این است که ما برویم و همه ملتهای جهان را دستگیر کنیم و بیاوریم توی جمهوری اسلامی تا آدم بشوند و قدر عافیت را بدانند و دیگر زر مفت نزنند.
4 Responses
 1. ناشناس Says:

  مرسی


 2. ناشناس Says:

  AZ IN RAVANI BAED NIS INA RO BEGEE HEYVON RIDAN BE MAMLEKATT


 3. kia Says:

  dollar raj khodesh wa familesho kenar gozoshte shikamesh sire wa khabar aslan az hichie nadare.


 4. ناشناس Says:

  این نانا دیگه جه آشغالی است آنقدر نفهم است که سیاستمداران بزرگ دنیا را با خواهر ومادر خود اشتباه گرفته .


ارسال یک نظر