۱۳۹۱/۰۷/۲۶

ایهالناس! آب توی دست‌تان هست بگذارید زمین و بروید این فیلم آرگو را ببینید

نمیدانم چند نفر از شما این فیلم «آرگو» را دیده. واقعا آدم از خجالت نمیداند چی بگوید.
راستش من خودم وقتی فیلم تمام شد قبل از اینکه چراغ‌های سالن سینما روشن بشود فلنگ رو بستم و از سالن سینما جیم شدم. ترسیدم این خارجی‌های خدانشناس به من خیره شوند و با نگاهشان آن فحشی را که قرار بود کارگردان و فیلمنامه نویس فیلم به ایرانی‌ها بدهد نثار من کنند.
خدا لعنت کند این انقلاب اسلامی را که هیچ آبرو و حیثیتی از ایرانی‌ها در دنیا باقی نگذاشت. توی این فیلم از ایران بعد از انقلاب یک تصویر ملتی وحشی و عوضی و عقب مانده کشیده که با هیچ چیز نمیشود آنرا ماست مالی کرد. باز هم لعنت بر این انقلاب و این نظام و این حکومت.

۷ نظر:

 1. این نظر توسط سرپرست وبلاگ حذف شده است.

  پاسخحذف
 2. این نظر توسط سرپرست وبلاگ حذف شده است.

  پاسخحذف
 3. قبلا هم در سال ١٩٨٦ فيلمى بيرون داده بودند به اسم
  On wings of eagles
  داستان همين بود و من توصيه ميكنن كه ببينيد
  ديويد

  پاسخحذف
 4. http://www.youtube.com/watch?v=-qv7k2_lc0M

  پاسخحذف
 5. این نظر توسط سرپرست وبلاگ حذف شده است.

  پاسخحذف
 6. دقیقا من فردای اون روزی که این فیلم اومد روی پرده سینما رفتم سینما دیدمش . دقیقا حش ما رو داشتم.مخصوصا اونجاش بود که پاسداره میگفت تو برو تو واستا .. گیر میداد. نمیدونستی چی بگی ! چون همین کثافت بازی ها رو هم سر خودمون وقتی ایران بودیم در اوردن. حیثت برامون نزاشتم این عربای بیشرفت ایرانی نما

  منم قبل اینکه چراغا روشن بشن فلنگ بستم دقیقا حست رو درک میکنم

  پاسخحذف
 7. من این فیلم را دیدم خیلی هم خوشم آمد چه چیزهایش دروغ بودند؟ کشتن در خیابان؟ به دارزدن و به نمایش نشان دادن؟ وحشی بازیهای حزب اللهی ها؟ کدامش دروغ بود که شما را ناراحت کرد؟ مگر خود شما به خاطر همین مسایل ایران را ترک نکردید؟ مگر خود شما کم در فرودگاه و خیابان تحقیر شدید؟ حالا چه شد که ناگهان حس وطن پرستی گل کرد و ناراحت شدید؟

  پاسخحذف

راه اندازی سایت مشروطه

برای خواندن مطلبی درباره دروغگویی روحانیون از وبسایت مشروطه دیدن فرمایید. لینک اینجا