در راهپیمایی روز 9 فوریه شرکت کنیم

بعد از سرکوب وحشیانه مردم در انتخابات 88 امیدوار بودیم مردم علیه این نظام یک دل و یکپارچه شوند و مسیر زندگی  خود و فرزندانشان را تغییر دهند و از این نکبت و بدبختی رها شوند اما با آمدن حسن روحانی دوباره پینوکیو فریب آقا روباهه را خورد و حافظه ملت بار دیگر ری ست شد و اصلا فراموش کرد که چگونه بچه های مردم را در روز روشن با تیر زدند و نقش زمین کردند. ملت یادش رفت چه کسی با وانت از روی مردم بی پناه رد شدند و دل و جیگر انها را به روی اسفالت ریختند.
 
یک عده در خارج و داخل گربه رقصانی کردند و با عربده های «روحانی مچکریم» آب پاکی ریختند بر روی همه اتفاقات گذشته و دستمال ابریشم را درآورده اند و برای بازگشت به ایران خوش رقصی میکنند.
 
اما هستند کسانی که جوزده نشدند و اسیر توهمات و خیمه شب بازیهای رژیم نشدند و حوصله شنیدن هیچ سخنی جز فروپاشی نظام ستمگر وخون آشام جمهوری اسلامی را ندارند. این دسته افراد توی زمین این نظام بازی نمی کنند و بازیچه سناریوهای فریبکارانه این حکومت نمیشوند.
من هیچگاه ناامید نشده و هرگز نخواهم شد. من با تمام سلول های مغزم اعتقاد دارم که این حکومت مایه عقب ماندگی ایران و ایرانی است و هیچ تردیدی ندارم که این حکومت جبار سرنوشتی جز فروپاشی و سقوط برای خود باقی نگذاشته است.
 
ما نباید با اسهال طلبانی که در خارج کشور دم از اصلاحات تدریجی و از داخل حکومتی میزنند همصدا شویم. شگرد اینها برای بقای جمهوری اسلامی همین است که  میگویند ایشالله روحانی همه چیز را درست میکند و کشور میشود مثل یک دسته گل بشرطی که یک مقداری به او فرصت بدهید.
 
 
 

نظرات

 1. اگه پينوکيو يه جاش نخاره آغا روباهه نمی تونه هی پی در پی گولش بزنه ...

  پاسخحذف
 2. با درود
  در ایران ما هیچ زمانی انتخا بات نداشته ایم و مردم ساده ما در انتصابات فرمایشی شرکت می کنند لطفأ شما هم از واژه انتخابات استفاده نکنید.
  با تشکر

  پاسخحذف
 3. آفرین! دمت گرم.

  لطفا بیشتر بنویس که دلمون برات تنگ میشه.

  پاسخحذف
 4. آ ملا، افسرده نباش. دور نيست که يک روز وقتی آغا صبح از خواب بيدار ميشود می بيند که مرده است و گند لاشه اش حتی مشام سگ مرده را هم دارد آزار ميدهد. يعنی آغا خيلی وقت است که مرده است. اما خودش و مذابان در ريق ولايت هنوز نميدانند.

  اين بوی گند لاشه ی آغا و ريق اسهال طلبان است که سبب گيچی و پراکندگی ملت شده است.

  پاسخحذف

ارسال یک نظر

پست‌های معروف از این وبلاگ

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش بیست هشتم

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش سی و هشتم

روایتی دیگر