باید به آقای ترامپ اینگونه نامه نوشت:

جناب پرزیدنت منتخب امریکا:

ضمن خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ایام کریسمس توجه شما را به نکات ذیل جلب مینماییم:

 اگر میخواهید ما ایرانیان همیشه در صحنه از شما راضی باشیم باید توی این چهار سال آینده با نظام مقدس ما مماشات کنی و بگذارید ما خودمان انشالله تا ظهور حضرت بقیته الله کارها را راست و ریست کنیم. بنابر این:

1- هرگز علیه سپاه پاسداران و بیت خامنه ای تحریم جدیدی وضع نکنید. چون ممکن است است خدای ناکرده آنها ناراحت بشوند و ما نمیخواهیم دل کسی را رنجیده خاطر کنیم. بقول شاعر: دل شکستن هنر نمی باشد- میازار موری که دانه کش است.

2- مبادا خدای ناکرده چیزی در مورد برجام و فعالیتهای هسته ای جمهوری اسلامی حرف بدی بزنی و یا زبانم لال آنرا پاره پوره کنی چون این کار شما باعث میشود دوباره مذاکرات هسته ای ده سال دیگر طول بکشد و نصف بودجه کشور صرف رفت و آمد آقای ظریف برای مذاکرات هسته ای شود.

3- مبادا خدای ناکرده حرفی از دخالت جمهوری اسلامی در عراق و سوریه ویمن به میان بیاوری. چون این باعث میشود آقا ناراحت بشوند و دیگر نرمش قهرمانانه نکنند.

4- لطفا به وزیر دفاع و مشاور امنیت امریکا گوشزد بفرمایید که اصلا صحبت تغییر رژیم را نکنند چون اصلا این کار به صلاح شما و ما نیست. اگر به فکر خودتان نیستید لااقل به فکر ما باشید. زندگی خرج دارد. همینطور که نمیشود.

5- لطفا همه افراد وابسته به جمهوری اسلامی که در زندانهای امریکا هستند آزاد کنید وگرنه این رژیم هرروز چند نفر از اتباع خودش را در فرودگاه گروگان میگیرد.

6- اقای ترامپ! خدا وکیلی به این جمهوری اسلامی از گل نازکتر هم نگویید. خدای ناکرده مبادا حواستان نباشد و در مورد حقوق بشر چیزی از زیر زبانتان در برود. این رژیم به این چیزها حساسیت دارد و بدنش کهیر میزند.

7- آقای ترامپ! من اگر جای شما بودم برای نشان دادن حسن نیت به جمهوری اسلامی می آمدم و داخل این 100هواپیماهایی که قرار است به جمهوری اسلامی تحویل شود پول نقد میریختم و چند صد میلیارد دلار به این رژیم میدادم تا در خرج نیروهای سپاه قدس درسوریه و لبنان شود. ما از اول گفته ایم که این امریکاست که باید حسن نیت نشان بدهد.

جمعی از مخالفان سرسخت این نظام در خارج کشور


نظرات

پست‌های معروف از این وبلاگ

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش بیست هشتم

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش سی و هشتم

روایتی دیگر