تو میخوای منو مسلمان کنی؟

سعودی: آقاجان! شما ایرانی ها از جان ما عربستانی ها چی میخواین؟
بسیجی: باید به اسلام ناب محمدی ایمان بیاورید. اسلام شما امریکایی است و بدرد نمیخوره
سعودی: تورو خدا دنیا رو ببین! کی آمده ما را دعوت به اسلام میکنه! عموجان! مگر یادت رفته اسلام اول از طرف ما به سمت شما آمد. این ما بودیم که شما را مسلمان کردیم حالا شما میخواین ما را مسلمان کنی؟
بسیجی: شما اسلام را خوب متوجه نشدی. ما بهتر از شما اسلام را فهمیدیم.
سعودی: آخه دانشمند! آخه همه چیز فهم! تو قران را بهتر میفهمی یا من عرب که زبان مادری ام عربی است؟ مثل این است که یک روسی یا یک چینی بخواهد برای اهالی انگلیس نوشته های شکسپیر را تفسیر کند. البته دور از جان شکسپیر.
بسیجی: درست است که شما به ما حمله کردید و کشور ما را غارت کردید و به مادران ما تجاوز کردید و آنها را بعنوان غنیمت جنگی به اسارت بردید و در بازار مدینه فروختید ولی ما حالا نوبت ماست که به شما طعم شیرین اسلام را بچشانیم.
سعودی: آقاجان! اجداد ما یک غلطی کردند تمام شد رفت. ما الان در قرن ۲۱ هستیم و میخواهیم مثل آدم زندگی کنیم اگر شما اجازه بدین.
بسیجی: شما حق حضرت علی رو خوردید. آب ما با شما توی یک جوب نمیره.
سعودی: مرد حسابی! اصلا فرض کن ما حق علی رو خوردیم ، خب. تو رو سننه؟ به تو چه؟ علی هم یکنفر مثل ما بوده. از نژاد عرب بوده. یکی از آبا و اجداد ما بوده. خودش و فرزندانش کلی از شما ایرانی ها را کشتند. حالا این وسط شما چه کاره اید؟
بسیجی: اهه. تو قران نوشته بعد از محمد باید علی جانشین پیامبر میشد. عید غدیر خم یادته؟
سعودی: اولا توی قران چنین چیزی نوشته نشده. عربی ما بهتر از شماست. غدیر خم هم ساخته شماهاست . توی غدیر خم حرفی از جانشینی زده نشد. اصلا تاریخ اسلام رو ما بهتر میدانیم یا آخوندای شما؟
بسیجی: ای فلان فلان شده وهابی آل سعود! حالا به امام فحش میدی؟ الان از سفارت قطر میرم بالا
سعودی: آقاجان! اون سفارت ما نیس... اون سفارت میانماره. جنوب شرقی آسیا رو دیگه بهم نریز...

برگی از تاریخ

شیخ فضل الله نوری در زمانی که در صحن شاه عبدالعظیم متحصن شده بود و فعالیتهای ضد مشروطه را هدایت میکرد در روزنامه ای که بدین مناسبت منتشر میکرد نوشته است:
"...ما ثابت خواهیم کرد که پارلمانهای اروپایی و قوانین اساسی مربوط به آنها با روح اسلام بهیچوجه سازگاری ندارند. اعمال و کرداری از قبیل آتش بازی- ضیافت های هیئت های سیاسی- رواج آداب و رسوم بیگانگان- سردادن فریادهای هورا- نوشتن شعارهای زنده باد تساوی و برادری- همه از مظاهر زندگی فرنگیان غربی میباشد که با آداب و رسوم مقدس اسلام ابدا سازگاری و انطباق ندارد..."
(کتاب روزنامه شیخ فضل الله نوری- شماره 3 صفحه 199)

امروز نما،روایتی از اپوزیسیون در پاریس و نگاهی تازه به پرونده ترور شاپور...

برای آقا زور بزنید!


شیدا، دختری 5 ساله که پدر و مادر معتادش او را از خونه بیرون کردند

بنیاد علوی بیش از ۱۰۰ هزار دلار به بنیاد کلینتون کمک مالی کرده است

بنیاد علوی از سال ۱۹۸۵ تا ۲۰۱۴ فقط به ۱۳ سازمان و نهاد غیر اسلامی کمک‌های مالی کرده است. سال گذشته این بیناد دارایی‌های خود را بیش از ۱۰۰ میلیون دلار اظهار کرده بود.
علاوه بر این بنیاد علوی کمک‌های مالی به سازمان‌ها و نهادهای غیرانتفاعی فرستاده است.  بنیاد کلینتون برای برنامه‌ها و کمک‌های انسان‌دوستانه!! در هاییتی و لوئیزانانا به نام صندوق کودک از بنیاد علوی پول دریافت کرده است.
قانونگذاران برجسته بنیاد کلینتون را موسسه‌ای برای پولشویی می‌دانند. منتقدان آنها می‌گویند این موسسه با نفوذ قدرت خانواده کلینتون توانسته کمک‌های فراوانی را جذب کند.
منتقدان معتقدند اين بنياد از ابتدا بر مبنای قدرت خانواده كلينتون پايه گذاری شده است. آنها به نمونه‌هايی مانند جذب كمك‌های بشر دوستانه در هایيتی اشاره می‌كنند، اين کار در نهايت فقط به ثروتمندتر شدن بنياد كلينتون منجر شد و اثری برای کسانی كه در خيابان رنج می‌بردند، نداشت.

مقام والای سگ و گربه درکانادا و ارزش ناچیز جان انسانها در مملکت امام زمان

هوای امروز تورنتو خیلی گرم شده بود و توی رادیوی محلی داشت توصیه های ایمنی پخش میکرد که چکار کنیم تا گرمازده نشویم. مئلا میگفت: توی هوای گرم ورزش نکنید. آب زیاد بنوشید. کرم ضد آفتاب یادتون نره. و البته هرگز سگ و گربه تان را تنها توی ماشین نگذارید و درش را قفل کنید و بروید خرید کردن. هرکس که شاهد این سهل انگاری بود فورا به پلیس یا اتش نشانی زنگ بزنید.
حالا درجه حرارت این روزهای تورنتو فکر میکنید حداکثر چند درجه است؟ 27 یا 28 درجه!
خب. اینها توی این هوای نسبتا معتدل اینقدر برای جان سگ و گربه ها اهمیت میدهند و ما در کشورمان توی دمای 50 الی 60 درجه حتی یک اتوبوس کولر دار برای رفت و آمد شهروندان که خیلی از انها کودک و پیرمرد و پیرزن و خانم حامله و مریض و ناتوان هستند تهیه نمیکنیم که اینقدر در عذاب الیم بسر نبرند چون اصولا مسولان ما در فکر این چیزها نیستند. انها میخواهند ما را به مقام والای انسانی برسانند و اهل اینجور قرتی بازی ها نیستند.
آقا دوهزار میلیارد تومان بودجه داده برای کمک به تقویت صنایع موشکی.
خدا بده برکت!