پست‌ها

نمایش پست‌ها از دسامبر, ۲۰۱۰

سال جدید خارجی بر همه شما مبارک

چه دلمان بخواهد چه نخواهد در کنار عید نوروز و تغییر سال خورشیدی برای همه مردم جهان و ما ایرانیان فراری از خانه و کاشانه تحویل سال میلادی هم پراهمیت است. بهرحال هر روز که میگذرد مردم جهان بیشتر و بیشتر با هم نزدیکتر و آشناتر میشوند و مرزهای جغرافیایی نمیتواند مثل گذشته مشخصه تمایز ساکنان این کره خاکی باشد. بنابر این هرسال که میگذرد تغییر سال میلادی هم در کنار عید سنتی خودمان برایمان مهمتر میشود. بالاخره هرچه باشد ما دراینجا زندگی میکنیم و به وقت اینجا از خواب بیدار میشویم و با تقویم اینجا زندگی را به سر میکنیم.  این مقدمات را گفتم که ضد انقلاب یک وقت نیاید بگوید فلانی هم غربزده شده و افتاده دنبال قرتی بازی و از این حرفا. بنابر این با قلبی ارام و نفسی مطمئن این سال نو میلادی را به همه شما در سراسر جهان تبریک میگویم و امیدوارم همیشه شاد و تندرست و موفق و سربلند باشید. به امید روزی که ایران عزیز نیز از اشغال بیگانگان آزاد شود و مردم این سرزمین هم بتوانند در این شادیها سهیم باشند. آخ یادم رفت... امسال را سال «سرنگونی مضاعف» و «رهایی مظاعف» نام گذاری میکنم تا چشم مقام عظما کور!

رهنمودهای مقام معظم رهبری درمورد ذغال اخته

میگن مقام معظم رهبری به مسولین کشور هشدار داده بصیرت داشته باشند و اینقدر جشم و گوش بسته دنباله رو کشورهای غربی و استکبار جهانی نباشند که از بنزین برای سوخت اتومبیل ها استفاده میکنند. مقام عظمای ولایت همچنین تصریح کردند: چه کسی گفته که حتما ما باید بنزین بریزیم توی ماشین هایمان تا حرکت کنند؟ اینها همه اش دسیسه دشمن است که نگذارند شما روی پای خود باشید و بخاطر بنزین همیشه به آنها وابسته باشید. ایشان همچنین خاطر نشان کردند که: شما بروید یک ماده دیگری را جایگزین بنزین بکنید که وابستگی به خارج نداشته باشد. مثلا ذغال اخته! ذغال اخته خاصیت های ناشناخته زیادی دارد. اولا که ذغال اخته خودش نوعی ذغال است یعنی از اسمش میشود فهمید که یک ماده سوختنی است. خاصیت دومش این است که «اخته» است. یعنی  دم و تشکیلاتی ندارد که موجب کارهای بی ناموسی و خلاف عفت شود. خاصیت سومش این است که براحتی و به ارزان ترین قیمت قابل دستیابی است. یعنی شما بروید مثلا دور میدان آزادی و یا بروید سرپل تجریش. می بینید عده ای ایستاده اند و ذغال اخته میفروشند. هر چقدر بخواهید قابل تهیه است.
این ماده انرژی زا نه تصفیه خانه لازم دارد و…

موضوع انشاء: تعطیلات کریسمس خود را چگونه میگذرانید؟

حضرت عباسی یکنفر از میان شما ساکنان بلاد کفر بیاید و ما را روشن کند که اصولا روز کریسمس را باید چه خاکی بر سر خودمان بریزیم؟ امروز همه جا تعطیل مطلق است. خیابانها سوت و کور و خلوت است.  یک مغازه بقالی هم برای نمونه باز نیست. حتی  سلمانی و حمام عمومی و سینما و کلیسا هم تعطیل است. من نمیدانم مردم توی خانه های خودشان چیکار دارند میکنند؟ نکند توی کریسمس یک خبرهایی هست که ما از آن بی خبریم؟ حالا شما برای ما بنویسید که کریسمس خود را چگونه گذرانده اید که ما هم یاد بگیریم و سالی دیگر آنها را انجام دهیم.

مموتی! همینطوری برو جلو هوات رو داریم

جدی میگم این احمدی نژاد اگر صد تا عیب داشته باشد بالا غیرتن یک خوبی بزرگی دارد که همه عیب هایش را میتوان نادیده گرفت و آن سرعت بخشیدن به سقوط نظام مقدس  جمهوری اسلامی است. لامصب  مثل نفوذی های خودمان در این دستگاه عمل میکند. واقعا دمش گرم! من خیلی حال کردم وقتی که شنیدم توی این وضعیت تحریم ها و محاصره اقتصادی و بحران های گوناگون داخلی و خارجی اینها تصمیم گرفته اند سوبسیدها را حذف کنند.
واقعا اگر بخواهیم اثرات این کار را در دراز مدت ارزیابی کنیم باید بگوییم این کار دولت منتخب شورای نگهبان و سپاه پاسداران ناخواسته بزرگترین خدمت  به اقتصاد  بیمار ایران بوده و خواهد بود. البته ناگفته پیداست که بدبختی های اقتصادی و اجتماعی ایران عمیق تر از این حرفهاست که  فقط با حذف سوبسیدها همه چیز درمان شود ولی اگر انصاف داشته باشیم باید بگوییم که شروع این کار مثل کاشتن نهالی است که ثمره اش را انشالله مردم ایران بعد ازسقوط جمهوری اسلامی و رهایی از دیکتاتوری خواهند چشید. اما چرا میگویم که این کار یک کار احمقانه ای بود که از سوی باند احمدی نژاد سر زد که نتیجه اش تسهیل و تسریع سقوط این رژیم خواهد شد؟ ببینید! ای…

مناظره متکی با ا.ن.

توی کشورهای غربی اگر یک وزیری- وکیلی- مدیری چیزی از کار برکنار شود خبرنگاران و اصحاب رسانه های جمعی جیک و بوک قضیه را درمی آورند و مردم را در جریان اصل ماجرا قرار میدهند. اما از آنجایی که هیچ کار این جمهوری اسلامی مثل کار آدمها نیست این قضیه هم همینطور است. طرف را فرستاده اند سنگال پی نخود سیاه و حکم برکناری اش را بدون هیچ دلیل و توضیحی میدهند به رسانه ها. حالا فرض کنید متکی و احمدی نژاد را آورده ایم توی یک مناظره رو در رو و میخواهیم اصل ماجرا را بفهمیم.
مجری:- آقای احمدی نژاد! این آقای متکی چه هیزم تری به شما فروخته بود که اینطوری بدبخت را کله پا کردی و آبرویش را بردی؟ احمدی نژاد:- او به امام فحش داد! متکی: - دروغ میگه به حضرت عباس!. اینها همه اش تهمت و افتراست. مجری: آقای متکی! این درست است که میگن شما انگلیسی بلد نیستید؟ متکی: آقاجان دروغه. من تنها وزیر خارجه ای هستم که  با «بادی لنگوئج» حرف میزند. بادی لنگوئج میدانی چیه؟ مجری: - یعنی با زبان ایما و اشاره حرف زدن؟ احمدی نژاد:- بگذارید من توضیح بدهم. این آقا از انگلیسی چند تا جمله بلد است  و توی همه ملاقاتها تکرار میکند و آبروی ما را می برد.…

آلودگی هوای تهران توطئه دشمن است

عجب ملتی هستیم ما! آلودگی هوای تهران دارد مردم را خفه میکند و آن وقت ما دست روی دست گذاشته ایم و داریم قصه حسن کچل و چهل دزد بغداد را برای هم تعریف میکنیم. شوخی نیست ! دو هزار و پانصد نفر بخاطر آلودگی هوا جان خود را از دست داده اند. دولت ما که الحمدلله سرش گرم مدیریت جهان است و وقت سر خاراندن و فکر کردن به این چیزهای پیش پاافتاده را ندارد. مقام عظما هم که توی مسیر تهران - قم کار میکند و روزی دو سرویس توی آن مسیر مسافرکشی میکند. البته شایعه شده که «آقا» افتاده توی خط قاچاق سوهان و اینجور چیزا که اصلا به ما مربوط نیست. چهار دیواری است و اختیاری.  ایشان ولی فقیه است و ولایتش هم مطلقه . یعنی هر غلطی دلش خواست میتواند بکند و هیچکس هم دور از جان شما حق ندارد به ایشان بگوید بالای چشمت ابروست. پس توقع بیجا از مقام معظم نداشته باشید. همینکه ایشان مقامش عظماست نعمتی است برای من و شما. بیشتر از این چیزی نمیخواهیم. تازه اگر شما هم جرات کنید و این قضیه آلودگی هوا را برای ایشان تشریح کنید بر میگردد به شما میگوید: این آلودگی هوا توطئه دشمن است. کشورهای متخاصم امریکایی و اروپایی برای مقابله با این ملت ل…