آقای مهاجرانی! صدای انقلاب مردم ایران را بشنو

این بحثهایی که اخیرا آقای مهاجرانی مطرح کرده وقتش الان نیست. مال هفت هشت سال پیش است. همان زمانی که آقای مهاجرانی در وزارت تشریف داشتند و روزنامه ها و مطبوعات کشور یکی پس از دیگری توسط دادستانی پلمب میشد این بحث ها هم مطرح می شد. 
از آن زمان تا زمان حال خیلی چیزها تغییر کرده و مخصوصا این دو سال اخیر اتفاقات زیادی رخ داد که دیگر طرح چنین بحث هایی مثل اینکه "انقلاب یا اصلاحات" جواب خودش را یافته و بقول علما مطرح کردنش بلاموضوع است. مردم راه اصلاحات را امتحان کردند و نتیجه ای نگرفتند. در انتخابات میلیونی شرکت کردند و در روز روشن تقلب دریافت کردند. راه پیمایی میلیونی سکوت کردند گلوله و باطوم و شیشه نوشابه دریافت کردند. همه راههای پرهیز از خشونت را طی کردند و نتیجه ای نگرفتند به ناچار راه انقلاب و سرنگونی حکومت را برگزیدند.
آقای مهاجرانی! اینکه جمعیت توی خیابانها میریزند و مرگ بر خامنه ای میدهند چیزی نیست جز انقلاب. اگر شما هنوز نشسته اید و به بهانه تحلیل منشور سبز مردم را از سرکوب شدیدتر میترسانید این مشکل شماست که صدای انقلاب مردم را نشنیده اید.
ماهیت حرکت اعتراضی مردم مدتهاست که از اصلاحات و اسهال طلبان عبور کرده و تا سرنگونی این نظام هر روز عمیق تر و رادیکالتر خواهد شد.
ضمنا جناب مهاجرانی! سعی نکنید مردم را بترسانید. بالاتر از سیاهی که رنگی نیست. وضعیت ما که از وضعیت مردم لیبی بدتر نمیشود. چگونه است که شما انقلاب مردم لیبی را تحسین میکنید ولی مردم را از ادامه راههای انقلابی میترسانید؟؟
8 Responses
 1. ناشناس Says:

  رژیم فکر می کرد با سرکوب می تواند قیام را مهار کند ولی الان می بیند کهریزک و شکنجه و اعدام هم بی فایده است چون دوباره مردم تو خیابانها جاری شدن
  حالا خامنه ای و احمدی نزاد نتوانستند مردم را بترسانند آقای مهاجرانی آمده می خواهد مردم را بترساند


 2. ناشناس Says:

  انتقاد شدید حسین شریعتمداری به بیانیه موسوی اردبیلی در حمایت از سران فتنه

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=138&catid=53


 3. ناشناس Says:

  i absolutly agree with you, yes , we can , yes is time to change


 4. شما اگه تونستی تصور کنی که در ایران انقلاب رخ داده و این آقا بر مسندی سوار است، حالا فرق نمی کند کدام مسند! آخه برادر شما باید این آقایون اسهال طلب رو درک کنی! اینها می دانند که با سقوط حکومت آخوندی دیگر برای آقایان در ایران جایی نیست بجز زندان!


 5. ناشناس Says:

  please read this article by Dr KHAZALi, i think is a good answer to mohajerani
  http://www.drkhazali.com/index.php/1388-11-13-14-14-13/231-1388-11-13-13-52-05/926-1389-12-15-16-04-16.html


 6. ناشناس Says:

  ملا جون فکر کنم ساندیس های خوشمزه و تازه به لندن هم رسید


 7. ناشناس Says:

  من با شما و این نحوه برخورد کاملا مخالفم و با این طرز فکر موافقم
  http://divanesara2.blogspot.com/2011/03/blog-post_07.html
  ...باید حواسمون جمع باشه که اخلاق کیهان را بازتولید نکنیم


 8. ناشناس Says:

  ادامه بالا: همیشه افرادی هستند که برای آدم هورا بکشندو کف بزنند.. آدم خودش باید مواظب باشه که کجا داره می ره


ارسال یک نظر