بدلیل نقص فنی یکهو بمب اتمی درست شد!

امروز آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده نشانه‌هایی را یافته است  که جمهوری اسلامی به اورانیوم با غلظت ۲۷ درصد دست یافته و همینطور اگر پیش برود بزودی اورانیوم با غلظت نود درصد هم درست میشود اما مقامات جمهوری اسلامی گفته‌اند: بحضرت عباس تقصیر ما نبود. این دستگاههای سانتریفوژ همینطوری الکی برای خودشان کار میکنند و خاموش نمیشوند و  بدلیل نقص فنی غلظت مواد را می‌برند بالا.
اگر هیچ کس این ادعای جمهوری اسلامی را باور نکند من یکی آنرا دربست قبول میکنم. من خوب این موجودات را می‌شناسم و دقیقا میدانم هیچ شیله پیله‌ای توی کارشان نیست و دارند عین واقعیت را میگویند.
حالا ماجرا از چه قرار بوده و چگونه نقص فنی باعث شده غلظت اورانیوم از حد مجاز بالاتر برود؟
واقعیتش این است که یکروز یکی از این سانتریفوژها خراب شده بود و کار نمیکرد. مسولین هرچه تلاش کردند یکنفر را از کره شمالی یا چین یا روسیه بیاورند این دستگاه را درست کند موفق نشدند. هر کدامشان بهانه‌ای آوردند و دستمزد مورد درخواست‌شان سر به فلک میزد. این قضیه همینطور مانده بود تا یکی از دانشمندان هسته‌ای ما که برادرش قبلا توی تعویض روغنی کار میکرد و از نزدیک شاهد کارهای مکانیکی و صافکاری بوده به مسئولین پیشنهاد داد تا اجازه بدهند او این دستگاه سانتریفوژ را تعمیر کند و نصف دستمزدی که قرار بود به خارجی‌ها بدهند را اگر دلشان خواست به او پرداخت کنند تا او هم مثل بقیه برود توی کار بساز و بفروشی و خرید و فروش سکه.
بالاخره مسولین قبول کردند و به این آقایی که برادرش قبلا شاگرد مکانیک بوده اجازه دادند بیاید و دستگاه را تعمیر کند. این آقا که اصولا آدم متعهد و متخصص و مومنی بود  آچار و پیچ گوشتی را برداشت و دل و جیگر دستگاه را باز کرد و روی زمین ریخت.
بعد دید همه قطعات سالم است بنابر این تصمیم گرفت دوباره آنها را سر هم ببندد. درد سرتان ندهم این آقا با کمک الهی و با پشتوانه دعای مقام معظم رهبری و نذر و نیاز خانواده رزمندگان و شهدا و جانبازان موفق شد بدون کمک کارشناسان خارجی دوباره دستگاه را سر هم کند که البته در خاتمه یکسری پیچ و مهره و چند قطعه بدرد نخور اضافه آمده که لابد این خارجی‌ها عقلشان نمیرسید و بیخودی آنها را توی دستگاه کار گذاشته بودند. اصولا این خارجی‌ها آدمهای کودن و خرفتی هستند چون نور ایمان به دل آنها نتابیده.
و سرپا می‌شاشند.
 شاید هم از روی حقه بازی و پدرسوختگی این خارجی‌ها بوده که عمدا و از روی برنامه تعدادی قطعات فلزی و پیچ و مهره اضافی توی دستگاهها می‌بندند که هم سنگین تر بشوند تا گرانتر بفروشند و هم این که پیچیده‌تر بشوند تا کسی از جهان اسلام جرات نکند به دستگاههای آنها نزدیک شود و احتمالا آنها را باز و بسته کند. اما زهی خیال باطل!

حلاصه به کوری چشم دشمنان ما موفق شدیم خودمان با اتکای الهی دستگاه سانتریفوژ را تعمیر و راه‌اندازی کنیم اما نمیدانیم که چی شده که هر وقت ما از اینطرف  کیک زرد توی دستگاه میریزیم از آنطرف بمب اتم بیرون میده! حتما این هم لطف خداست!
4 Responses
 1. ناشناس Says:

  اطمينان دارم خبر آژانس درست هست و اميدوارم نه اورانيم به اندازه پنج بمب اتمي بلکه به اميد خدا براي بيش از صد بمب اورانيوم کافي داشته باشيم... اگر تا به حال اين مقدار رو نساخته باشيم!!!!!!
  که حتما ساختيم!
  حتي با پنج بمب اتمي هم کشور از خطر حمله نظامي هر نيروي خارجي براي هميشه در امان خواهد بود .
  بقول معروف ايران در زمينه ساخت سلاح اتمي ديگه مدتهاست از نقطه بدون بازگشت گذشته و زور زدن ها کاملا بي فايدست.


 2. ناشناس Says:

  ناشناس کسخل اولی این را بدان که اگررژیم ایران بمب اتمی داشته باشد چیزی به پایان زندگی حداقل درایران باقی نمانده ! میمیریم ولی من خوشحالم که اقلا شما کثافتها هم با ما میمیرید !


 3. ناشناس Says:

  ناشناس کسخل دومي اطمينان داشته باش ما بمب رو بزودي آزمايش ميکنيم و هيچ
  اتفاقي هم نمي يوفته منتها اين شما هستي که بايد در کمپ ليبرتي در عراق
  بموني تا بپوسي خوشحالي ما هم از همين هست
  که با بمب اتمي ديگه هيچ کشوري نميتونه شوشول ما رو هم بخوره
  و شما ها بايد آرزوي بازگشت به ايران رو به گور ببريد


 4. ناشناس Says:

  همرزم ناشناس سومی
  ناشناس سومی از کجا فهمیدی ناشناس دومی تو کمپ لیبرتی در عراقه.من فکر میکنم تو ایران باشه.واقعیت اینه که تعداد زیادی از مردم به دلیل دله دزدیامون با ما مخالفن. من که خیلی میترسم دزدیدیم تجاوز کردیم کشتیم سوزوندیم . اگه مردم یه دفعه بلند شن چی.حالا تو هی بگو کمپ لیبرتی . مگه مردم این حرفا حالیشونه.
  من از بزرگترها شنیدم برای اینکه مخالفان نظام خفه خون بگیرن وصلشون میکردن به همونایی که میدونی اما تاریخ مصرف این روش گذشته. تا دیر نشده بیا فکر جدید ارائه بده.یا اگه حرفی برای گفتن نداری علی الحساب ننویس.خدا کنه بشار اسد سرنگون نشه.اگه بشه خدا میدونه بعدش چی پیش بیاد. این روسها هم میدونن چه جوری هم از توبره بخورن و هم از آخور.چینی ها هم که فقط دنبال منافعشونن. حالا تو هی کمپ لیبرتی کمپ لیبرتی بکن.آخرش هم ما رو به گا میدی هم خودتو.


ارسال یک نظر