خامنه‌ای به گُوه خوردن افتاد

مدتی است که نظام مقدس افتاده است در سراشیبی بدشانسی و گرفتاری.
 بدبختی پشت بدبختی برای این حکومت نالایق از زمین و آسمان و دریا در حال باریدن است.
آن از وضع اقتصادی- آن از وضعیت غیرقابل کنترل قیمت دلار و سکه- آن از اوضاع کمبود مواد اولیه زندگی ـ آن هم از وضعیت صف‌های مرغ - تحریم بانک مرکزی- کاهش تولید نفت- تعطیلی اکثر واحدهای تولیدی- مشکل شدن واردات کالا- ریزش نیروهای خودی و ... انزوای بیش از بیش در بین کشورهای جهان و حتی مردم مسلمان کشورهای عربی و منطقه.

همه اینها یک طرف اوضاع بل بشوی سوریه هم یکطرف!
اخیرا هر روز از سوریه خبرهایی میرسد که دل مقام عظما از شنیدنش به درد می‌آید. ۴۸ نفر از ازگل‌های سپاه پاسداران به تله مخالفان سوریه افتاده‌اند و گرفتاری و درد سر تازه‌ای را برای حکومت اسلامی درست کرده‌اند. این قضیه گروگان گیری دقیقا مثل اره‌ای شده که توی ماتحت مقام عظما گیرکرده است. نه راه سازشی باقی گذاشته‌اند و نه راه خلاصی از این معرکه. اینها از این می‌ترسند که این ۴۸ نفر دربازجوییّا اطلاعات نظامی را به دشمن لو بدهند. بخاطر همین است که سعی میکنند خودشان آنها را بمباران کنند و از شرشان خلاص بشوند. خلاصه به گوه خوردن افتادند حسابی!
همین امروز بود که خامنه‌ای به ارباب سابقش یعنی انگلیس چراغ سبز نشان داد و گفت تسخیر سفارت خبیث! کار اشتباهی بود.
خاک عالم برسرت با این حرف زدنت ای بدبخت عقب افتاده!

من به شما قول میدهم همین روزهاست که خامنه‌ای جام زهر که سهل است جام گوه را پیاپی سرخواهد کشید. غافل از اینکه دیگر خیلی دیر شده و عمر این حکومت به سرآمده و این غلط کردم گفتن‌ها و گوه خوردن‌ها فایده‌ای نخواهد داشت.

اینها عرضه ندارند مشکل مرغ را توی مملکت حل کنند بعد رفته‌اند از سوریه تا از سقوط یک جنایتکار دیگری مثل خودشان جلوگیری کنند.
بدبخت‌ها نمیدانند که با این کار خودشان را درگیر همه کشورهای منطقه کرده‌اند. همه سازمانهای اطلاعاتی غرب در سوریه فعالند و تمام تحرکات مزدوران خامنه‌ای را ردیابی میکنند و اطلاعات عملیاتی را دراختیار ارتش آزاد سوریه قرار میدهند.
این ازگل‌ها حتی عرضه جنگهای نامنظم را هم ندارند. مثل گله گوسفند با اتوبوس رفته‌اند آنجا و زرتی افتاده‌اند توی دام دشمن!

بهرحال این بلند پروازی حکومت اسلامی دارد کار دستش میدهد. بقول یک سیاستمدار معروفی: بحران سوریه درواقع باتلاقی است که جمهوری اسلامی تا خرخره در آن غرق خواهد شد.

نظرات

 1. شب دراز است وقلندر بیدار
  درنهایت میبینیم که تمام سیستم اطلاعاتی و نظامی غرب قدرت شکست دادن ایران را در سوریه دارد یا نه !

  پاسخحذف
 2. شباهت های گوز و آخوند
  1- پر سرو صدا و بی خاصیتند
  2 - باعث سرگرمی عوام و عامل سرافکندگی عقلا هستند
  هنگام خروجشان معمولا نیم خیز می شویم - 3
  4 - طرف مقابل را مجبور به سکوت می کنند
  5 - خاستگاه انقلابی دارند
  6 - همواره در جهت وزش باد حرکت می کنند
  7 - با شکم و زیر شکم در ارتباطند
  8 - هنگام ورودشان احساس سنگینی و هنگام خروجشان احساس سبکی می کنیم.
  9) اگر بیش از اندازه نیرو بگیرند به همه جا گند می زنند
  10) نوع ساکت آن بد بو تراست
  11) با صدای آرام آغاز میکنند ولی‌ با صدای بلند جمله را تمام میکنند.
  12) صوتشان از فیلتر پشمی عبور میکند.
  13) همیشه حرفهای تکراری میزنند. و صد‌ها سال است که حرف تازه‌ای برای گفتن ندارند.
  14) هرچقدر هم بهشون بخندی از رو نمیرن، باز هم میان.
  15) هر دو بنوعی با عامل فشار در ارتباط هستند.
  16) منشأ هردو باد معده است.
  17) در همه ملیت‌ها و زبان‌ها وجه مشترک دارند.
  18) صدایی سوزناک دارند و گاهی‌ اشک انسان را در میاورند.
  19) ظاهری فریبنده ولی‌ باطنی متعفن دارند.
  20) هردو از دادن مالیات معاف هستند.

  پاسخحذف
 3. سرانجام به مدينه فاضله رسيديم!

  سال ها بود كه دلسوزان نظام آرزوی رسيدن به مدينه فاضله را داشتند، همان مدينه ی فاضله ای كه پيامبر اكرم در زمان حيات گرانقدرشان ساخته بودند. خدا شاهد است كه در راه رسيدن به اين رويا از هيچ كوششی فروگذار نكردند، سختی ها كشيدند، مرارت ها ديدند، تهمت ها شنيدند و چه خون دل ها كه نخوردند اما سرانجام همانطور كه خداوند سبحان در قران كريم وعده داده؛ مزد زحمات شان را گرفتند و ايران عزيزمان را تبديل كردند به همان مدينه ی فاضله ای كه سی و سه سال پيش، خمينی كبير وعده اش را داده بود.

  شكر خدا رهبر فرزانه ای داريم كه در دزدی و غارت همچون جد بزرگوارش ماهر و چيره دست است. البته در نظر داشته باشيد كه ايشان فاقد یک دست است و اگر دو دست داشت چه ميكرد؟

  در قتل و كشتار مخالفين كه به حمدالله همچون سيره نبوی عمل كرده ايم و نگذاشته ايم حتی یک مخالف نيز جان سالم به در برد.

  در تجاوز به عنف كه كارنامه درخشانی داريم و بی شک اين يكی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  در تهی كردن جامعه از رحم و مروت و عطوفت و جوانمردی فوق العاده استثنايی عمل كرده ايم به طوريكه برادر به برادرش رحم نميكند.

  از رخت بر بستن اخلاق و معنويات از فضای جامعه كه ديگه هر چی بگيم كم گفته ايم. ماشاء الله همين طور دروغ و غيبت است كه از دهان ها بيرون می آيد.

  در اجرای احكام الهی كه بسيار عالی ظاهر شده ايم چنانكه مقامات عربستان نيز به ما رشک ميورزند. خوشبختانه آمار قطع دست و پا، اعدام، سنگسار، شلاق و زندان روز به روز در حال افزايش است.

  در خوار و پست كردن زنان نيز گرچه با دشواری هايی مواجه بوديم اما شكر پروردگار بسيار خوب عمل كرده ايم و خبرهای خوشی از بازار صيغه و ازدواج مجدد به گوش ميرسد.

  در ايجاد فقر و فساد و فحشا و تن فروشی كه بنابر روايت اسناد و مدارک با اختلاف فاحشی از صدر اسلام جلوتر هستيم.

  و البته با تمام اين پيشرفت ها بايستی اذعان كرد كه در زمينه های كشور گشايی، صدور اسلام، تصاحب زنان كفار و مهم تر از همه، هم آغوشی با طفل شيرخواره و ازدواج با دختر شش ساله بسيار ضعيف عمل كرده ايم كه انشاءالله اين نقيصه نيز با تدبير و رهنمودهای حكيمانه ی مقام معظم رهبری بر طرف خواهد شد !

  پاسخحذف
 4. مینی بوس پر از بسیجی به سوی کمیته در حرکت بود ، یه مرد مستی که تلو تلو میخورد و منتظر تاکسی بود رو میبینن.

  درجا وامیستن و مرد بیچاره رو سوار میکنن که با خودشون ببرن کمیته.

  همینکه راه میافتن ، مرد مست به دور و ورش یه نیگاهی میکنه و میگه :

  عقبی ها بی شرفن ، جلویی ها بی ناموسن ، سمت راستی ها بی همه چیزن و سمت چپی ها بی پدر و مادرن !

  راننده مینی بوس شاکی میشه و همچین میکوبه روی ترمز که همه بسیجی ها روی همدیگه میافتند ! راننده میاد مرد مست رو از زیر دست و پای بسیجی ها میکشه بیرون و میگه ، مردک محارب ضد انقلاب ، اگه جرات داری یه بار دیگه بگو کی بی شرف و بی همه چیز و بی ناموس و بی پدر و مادره !

  مسته با کمال خونسردی میگه : من از کجا بدونم ! ... با اون ترمزی که تو کردی ، همه قاطی شدند !

  پاسخحذف
 5. گور بابای خامنه ای اما من چهار ساله دارم وبلاگ تو را میخونم هر روز داری میگی "من به شما قول میدهم همین روزها کار اینها تمام است." ول کن بابا

  پاسخحذف
 6. آقای بان گی مون ! آقای محمد مرسی ! آفتابه بدم خدمتتون ؟
  ظاهراً بدبختی و فلاکت خامنه ای و بر و بچ انتها ندارد . هر کاری می کنند و به هر در و دیواری می زنند باز هم بر وفق مرادشان نمی شود ! بقولی ششصد میلیون دلار هزینه کردند که برای خوشان اندکی آبرو جمع و جور کنند اما در انتهای ماجرا آبروی نداشته شان بیش از پیش رفت و رسوای خاص و عام شدند ! آنچه آقایان مرسی رئیس جمهور مصر و بان گی مون دبیر کل ملل متحد در تهران و در حضور رسانه های خارجی عنوان کردند سنگینتر از آنی بود که آقایان با هزاران لطائف الحیل و سانسورهای بچگانه بتوانند کم اثرش کنند ! خلاصه اینکه بقولی ظریفی که می گفت انگار آقایان مدتها بود دستشویی نرفته بودند و هر چه داشتند و نداشتند بر سر و روی خامنه ای و نوکرانش پاشیدند ! نمی دانم در این میان آیا جمهوری اسلامی ، آفتابه هم در اختیار آقایان گذاشته بودند یا نه اما هر چه بود باید از ایشان پرسید که حال - دستخوش و دست مریزاد - کاری کردید که برازنده رهبر معظم بود ، آفتابه بدم خدمتتون ؟

  پاسخحذف

ارسال یک نظر

پست‌های معروف از این وبلاگ

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش بیست هشتم

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش سی و هشتم

روایتی دیگر