اندوه بحرین کشت ما را

خدا لعنت کند آن آل خلیفه را.
یکی نیست به او بگوید: مردک! تو فکر ماتحت  خودت نیستی لااقل فکرپول ما باش. فکر نکن مخالفین خودت را به جمهوری اسلامی بچسبانی قضیه تمام میشود. نخیر! کور خواندی آقاجان! از فردا امکانات مالی و تسلیحاتی جمهوری اسلامی که از فروش نفت  ملت ما بدست آمده سرازیر میشود به سوی مردم تحت ستم بحرین و کم کم همانطور که لبنان را آباد کردیم انشالله بحرین را هم آباد میکنیم.
لامصبا این عربها هم راه کاسبی را خوب یاد گرفته اند. کافی است یک عکس مقام عظما را توی یکی از دهات دور افتاده یک کشوری علم کنند. فورا کمکهای انساندوستانه مثل سونامی میریزد آنجا بطوریکه مردم نمیدانند با این همه امکانات چه کار کنند. لابد  با خودشان میگویند: این مقام عظما هم عجب اسکولی است ها!

نظرات

 1. لواط ملا درمسجد
  http://holycrime.com/CrimeDoc60.asp

  این آقای حجت الاسلام و المسلمین در خانه خدا مشغول لواط است . حالا آقای خدا کجا تشریف داشتند که اجازه دادند در خانه اش چنین بی ناموسی هایی صورت بگیرد داستان دیگری است .

  این آقای حجت الاسلام و المسلمین برای اینکه زانوی مبارک شان هنگام لواط خدای نکرده صدمه ای نبیند عمامه مبارک شان را پیامبر گونه در آورده اند و زیر زانوی خودشان گذاشته اند تا این عمل انقلابی - اسلامی شان را راحت تر انجام دهند .

  بعید نیست فردا پس فردا این آقای حجت الاسلام و المسلمین ؛ وزیری ؛ وکیلی ؛ استانداری ؛ نماینده مجلسی بشود و به مقام عظمای آیت اللهی هم ارتقا پیدا کند .

  این ویدیو را ببینیدو بر بیچارگی ملت ما بگریید

  پاسخحذف

ارسال یک نظر

پست‌های معروف از این وبلاگ

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش بیست هشتم

سابقه خیانت آخوندها به ایران و ایرانیان- بخش سی و هشتم

روایتی دیگر