۱۳۹۰/۰۱/۱۲

بخاطر آتش زدن قرآن عده ای از مسلمانان دیکشنری ها را آتش زدند

حالا که قرآن ما مسلمانها را یک کافر از خدا بی خبر آتش زد ما هم به تلافی آن باید یک کاری بکنیم.
اول از همه اینکه ما نمی توانیم انجیل کتاب آسمانی انها را آتش بزنیم چون بهرحال مال حضرت مسیح بوده خوبیت ندارد که به ایشان بی احترامی کنیم. تورات را هم که نمیشود آتش زد چون اولا مال حضرت موسی است که اسمش در قرآن آمده و کلا آدم باحالی بوده و از دریا رد شده بدون اینکه خیس شود.
تازه تورات چه ربطی به مسیحی ها دارد؟
پس چاره ای نداریم یا دیکشنری ها را آتش بزنیم و یا دفتر نقاشی بچه کلاس اول خودمان.
اما از آنجایی که اگر دفتر نقاشی بچه مان را آتش بزنیم بچه مان گریه و زاری راه می اندازد و زن مان با ماهی تابه میزند توی کله مان لذا چاره ای نمی ماند که برویم و دیکشنری را آتیش بزنیم.
ولی اگر دیکشنری را آتیش بزنیم بعدا به آن احتیاج پیدا میکنیم و باید یکی دیگرش را بخریم که حتما گرانتر شده است و لذا چاره ای برای ما نمی ماند که برویم سر آن بدبخت و بیچاره هایی که برای خدمت و امداد رسانی خود ما  به افغانستان آمده اند را گوش تا گوش ببریم تا هم دلمان خنک بشود و هم خدا راضی شود و جایمان را در بهشت و در کنار حوریها از هم اکنون رزرو کرده باشیم.

۱۴ نظر:

 1. واقعا دمت گرم

  پاسخحذف
 2. manam ba shoma ham nazaram ,vaghean inha jaheland

  پاسخحذف
 3. لواط ملا در مسجد !!!!
  http://holycrime.com/CrimeDoc60.asp

  این آقای �­جت الاسلام و المسلمین در خانه خدا مشغول لواط است . �­الا آقای خدا کجا تشریف داشتند که اجازه دادند در خانه اش چنین بی ناموسی هایی صورت بگیرد داستان دیگری است .

  این آقای �­جت الاسلام و المسلمین برای اینکه زانوی مبارک شان هنگام لواط خدای نکرده صدمه ای نبیند عمامه مبارک شان را پیامبر گونه در آورده اند و زیر زانوی خودشان گذاشته اند تا این عمل انقلابی - اسلامی شان را را�­ت تر انجام دهند .

  بعید نیست فردا پس فردا این آقای �­جت الاسلام و المسلمین ؛ وزیری ؛ وکیلی ؛ استانداری ؛ نماینده مجلسی بشود و به مقام عظمای آیت اللهی هم ارتقا پیدا کند .

  این ویدیو را ببینیدو بر بیچارگی ملت ما بگریید

  پاسخحذف
 4. دروغ سیزده 32ساله
  http://tanznameh.wordpress.com/2011/04/02/%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D8%B3%DB%8C%D8%B2%D8%AF%D9%87-32%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87/

  پاسخحذف
 5. مرگ بر اسلام

  به خدا، تخمی ترین دین و مذهب و مسخره ترین دینی که تو عمرم دیدم دینه اسلام هست. از اون وضو و نماز خوندنش گرفته تا اون چی جوری کردنش .

  مرگ بر اسلام که گمراه ترین دینه

  پاسخحذف
 6. mollah joon in khabar ro bezan to rag:

  http://www.bbc.co.uk/persian/afghanistan/2011/04/110403_k01_af_wedding_law.shtml

  پاسخحذف
 7. گاهی خبری رو میخونم ومتاسف میشماز اینکه انسانیت در میان ما به اصطلاح انسانها تا این حد سقوط کرده که دست به کشتار یکدیگر میزنیم تنها به دلیل نگرش متفاوت داشتن٬ این دلیلی جز بی سوادی و ناآگاهی نداره و متاسفانه آنان که میدانند همیشه در اقلیت بوده اند.

  پیرو گشت و گذار روزانه مطلع شدیم که شما مدال شجاعت دریافت کرده اید! این هم لینکش:
  http://aftabnews.ir/vdcfcjdymw6d0xa.igiw.html

  پاسخحذف
 8. Félicitation , mollah, pour votre médaille de;_))courage ! http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2011/04/110403_l07_dolat_oroumieh_hassani.shtml

  پاسخحذف
 9. از کوزه (اسلام) هما برون تراود که در اوست.

  پاسخحذف
 10. سلام ملا جان تبريك مي گم از دست محمود جون هم كه نشان شجاعت گرفتي.نزن زيرش اينم لينكش:
  http://www.radiofarda.com/archive/news/20110403/143/143.html?id=3545677

  پاسخحذف
 11. خواهر شما كوس مادر ها ره بگام كوس مادر

  پاسخحذف
 12. عجب فحش دونی شده این پست؟!
  فقط خواستم دریافت نشان شجاعت رو تبریک بگم

  پاسخحذف
 13. mollah tabrik!!!! man midunestam to akharesh va3 khodet kesi mishi albate qablanesham budiaaaa!!!arze eradat darim mollah joon.

  پاسخحذف
 14. والا ما که اخبار رو پی گیری کردیم دیدیم مسلمین هم تورات آتش زدند هم انجیل آتش زدند هم کلیسا آتش زدند هم دیکشنری آتش زدند و هم سر امداد رسانان سازمان ملل را بریدند!!!

  پاسخحذف

راه اندازی سایت مشروطه

برای خواندن مطلبی درباره دروغگویی روحانیون از وبسایت مشروطه دیدن فرمایید. لینک اینجا