۱۳۸۹/۰۷/۲۶

برنامه های سفر مقام عظمای حماقت به قم

طبق گزارش خبرگزاری دلاک نیوز مقام عظمای حماقت در سفر آتی خود به قم از مکان های زیر بازدید خواهند فرمود:

1- افتتاح کارخانه عمامه پیچی تمام اتوماتیک
 با ظرفیت اسمی سیصد هزار عمامه در ساعت در طرح ها و شکل های متنوع

2- بازدید از فروشگاه سوهان فروشی حاج حسین و پسران و سخنرانی در جمع کارکنان آن مغلزه درباره نقش دشمن در خراب کردن بازار سوهان از طریق اعمال تحریم های بین المللی

3- بازدید از طرح شیرین سازی دریاچه نمک قم . مقام عظما قبلا دستور داده بودند باید این دریاچه شیرین شود در غیراینصورت من با مسولین برخورد میکنم. طبق گزارشات موثق الان آب این دریاچه اینقدر شیرین شده که میشود با آن شربت درست کرد.

5- افتتاح دست به آب 1000 آفتابه ای در اطراف حرم مطهر ( مقام عظما قبلا از کمبود دست به آب گلایه داشتند و دستور داده بودند بجای ساختن بیمارستان هزار تختخوابی که یک طرح غربی است  بروید دست به آب هزار آفتابه ای بسازید تا کشور خودکفا شود)

6- افتتاح دانشگاه بین المللی دشمن شناسی

7- توزیع یک محموله چفیه سوار بر یک نیسان بار آبی رنگ در بین طلاب بسیجی
به کسانی که در این چفیه ها فین کنند مطابق قانون برخورد خواهد شد.

همچنین در این سفر تاریخی معظم له یک مشت گندم برای کبوترهای حرم مطهر خواهند ریخت که کبوتران یاد شده موظفند آنها را بخورند در غیر اینصورت با آنها شدیدا برخورد خواهد شد.
علاوه بر این همه آیات عظام مستقر در قم موظفند دفتر مشق های خود را بیاورند خدمت آقا تا ایشان برایشان خط بزنند. لازم به ذکر است که با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد گردید.
مردم همیشه در صحنه قم باید بخاطر داشته باشند که در طول این سفر دهن شان سرویس است و کار بی کار!
همه موظفند به استقبال آقا بروند و اسفند دود کنند تا کسی آقا را چشم نزند.

۴ نظر:

 1. دانلود کنید ./ کتاب روسریهای سبز / هشت داستان کوتاه با موضوع جنبش سبز . به دیگران هم معرفی کنید. زمان برای دانلود یک دقیقه . آدرذس : http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.salin-moghadas.blogspot.com%2F&h=45d03
  داستانها : سه دختر / دموکراسی عاشقانه / معنویت سرخ . سرباز لبنانی و دختر ایرانی و ..... //

  پاسخحذف
 2. mola jon. lol 1000 bod

  پاسخحذف
 3. در جواب به نویسنده ی 4
  توی کونی برو فکر خودت باش که قسط کونت عقب افتاده بچه قرتی ازگل (ozgal) تو اصلن می دونی فاجعه قرن چی بود ؟ این بود که وقتی بابای سگت داشت مامانتو بالا میرفت کاندوم یادش رفت بزاره که 9 ماه بعد توی الدنگ از همون سوراخ کثیف پس افتادی مثل همون رهبر و رییس دولتت .

  پاسخحذف
 4. عالیییی بود...

  پاسخحذف

راه اندازی سایت مشروطه

برای خواندن مطلبی درباره دروغگویی روحانیون از وبسایت مشروطه دیدن فرمایید. لینک اینجا