۱۳۹۰/۰۳/۱۷

علی آبادی: بجای نفت خام نفت پخته صادر خواهیم کرد

توی جمهوری اسلامی اصلا لازم نیست که اهل ورزش باشی تا بشوی سرپرست سازمان تربیت بدنی.
بعد که یک چند سالی آنجا را به گند کشیدی و همه تشکیلات ورزش کشور را به هم ریختی تازه میروی وزارت نفت و یکراست بلند میشوی میروی وین تا بر مسند دوره ای ریاست اوپک بنشینی. 

حالا شما تصور کن یک آدمی را که در عمرش یک ثانیه هم در صنایع نفت نبوده را ببرند بنشانند مقابل وزرای با سابقه نفت کشورهای صادرکننده عضو اوپک.
حالا برویم ببینیم این شازده چگونه در جلسه اوپک ریاست میکند:

منشی جلسه: اعضای محترم جلسه! از امروز ریاست دوره ای اوپک به کشور ایران آغاز میشود و دولت ایران آقای علی آـبادی را معرفی کرده تا بشود رئیس شما. ایشان قبلا پدر ورزش ایران بودند و حالا قرار است پدر اوپک بشوند.
ضمن خوش آمد گویی به ایشان خواهش میکنیم طرح ها و برنامه های آتی خود را بیان کنند:
علی آبادی: بسم الله الرحمن الرحیم. با درود به ریئس جمهور مکتبی و با درود و سلام و آرزوی توفیق برای سران جریان انحرافی اینجانب دکتر علی آبادی هستم و از امروز ریاست اوپک به من محول شده که امیدوارم با تمهیداتی که در نظر گرفته ایم بزودی صادرات نفت را  مثل اوضاع ورزشی کشورمان توپ توپ کنیم. و اما برنامه من برای اوپک از این قرار است:

1- از این به بعد هیچ کشور صادرکننده نفت حق ندارد نفت کشورش را بصورت بشکه صادر کند. بجای بشکه از حلب های 20 لیتری استفاده شود چون بشکه سنگین است و ممکن است در هنگام جابجایی آن کمرمان درد بگیرد.
2- هر کس نفت میخواهد باید بیاید توی خلیج فارس و ظرف نفت اش را بگذارد توی صف تا ما آنرا برایشان پر کنیم. ما که نوکر کشورهای صنعتی نیستیم که نفت را ببریم و جلوی درب خانه آنها تحویل بدهیم. هر کس نفت میخواهد باید بیاید اینجا.
3- از این پس هر کس نفت میخرد باید پولش را بصورت نقدی بدهد و چون ما پول خرد نداریم تا بقیه اش را بدهیم  در نظر داریم به ازای هر حلب نفت که میفروشیم یک عدد ماکارونی یا دوغ آبعلی همراه آن بدهیم تا صادرات غیر نفتی مان هم رونق بگیرد.
4- مثل بقالی ها که برای شیشه نوشابه ودیعه میگیرند ما هم باید برای حلب های نفت که به مشتریها میدهیم ودیعه بگیریم. مگر اینکه در بطریهای سایز خانوادگی نفت را بسته بندی و صادر کنیم .
5- ما به کشورهای استکباری نفت نمی فروشیم مگر اینکه رضایت نامه معتبر از روحانیون کشورهای متبوع خود بیاورند  که البته ما آنرا قبول نخواهیم کرد. در عوض نفت را به هند و کشورهای افریقایی و بدبخت و بیچاره مجانی و بلاعوض میدهیم و از آنها تعهد میگیریم که نفت را به سر سفره خانواده های مستضعف ببرند.
6- از این به بعد اعضای محترم اوپک باید قبل از شرکت در جلسات اوپک حتما نیم ساعت توی همین سالن بدوند و حرکات نرمشی انجام بدهند. البته من توی این تمرینات شرکت نمیکنم چون دکترم گفته ورزش کردن برایت خوب نیست. کالری بدنت خدای ناکرده ممکن است کم بشود.
و در خاتمه باید از شما تشکر کنم که از ما خواستید تا رئیس تان بشوم. این مقدمه مدیرت جهانی ماست.

۷ نظر:

 1. - چهار نمونه از دستاوردهای علمی در دوره آخوندیان را نام ببرید.
  ج- ایجاد هاله نور دور کله احمدی نژاد در نیویورک -ارسال آفتابه به فضا با استفاده از گازهاي متصاعده از مستراح مساجد – تبدیل ارزش “ریال” به پشگل بدون استفاده از هیچ ماده شیمایی دیگر- تغییر واحد سنجش مساحت کشور ایران از کیلومتر مربع به کیلومتر مکعب!

  7- آیا بنظر شما حمله مغول ها بیشترین لطمه را به ایران زد یا زمامداری آخوندها؟
  ج- مغول ها آمدند و کشتند و بردند و آتش زدند اما به فرهنگ ایرانی کاری نداشتند.
  آخوندها آمدند و خوردند و بردند و کردند (البته صیغه کردند) و کشتند و حسابی گند زدند به فرهنگ ایران و ایرانی که تا قرنها آثار باستانی آن پابرجا خواهد ماند.

  8- بزرگترین خدمتی که سلسله آخوندیان به ایران و ایرانی ها کردند چه بود؟
  ج- آنها کاری کردند که اساس دین و دینداری برای همیشه در این سرزمین خشکیده شود و بعد از آنها هرکس اسمی از ولایت و فقاهت و از اینجور چرت و پرت ها به زبان بیاورد مردم بدون اینکه حاضر باشند به یک کلمه از حرفهای او گوش بدهند فورا از ماتحت خود محافظت کرده و پا به فرار میگذارند.

  پاسخحذف
 2. علی آبادی: با صنعت نفت بيگانه نيستم، بچگی هام پيت نفت ميفروختم

  رجانيوز: محمدعلی آبادی در واكنش به انتقادات برخي افراد كه وی را فاقد صلاحيت لازم جهت تصدی پست سرپرستی وزارت نفت مي دانند اظهار كرد: «بنده به هيچ روی با صنعت نفت بيگانه نيستم و از بچگی با نفت بزرگ شده ام چنانچه بين اقوام و آشنايان به ممدپيتی معروفم و اين لقب هم بدين سبب به من داده شده چون تمام دوران كودكی تا نوجواني ام رو پيت نفت ميفروختم. از اين ها كه بگذريم، چراغ والور و آبگرمكن منزل را هم من نفت ميكردم و هنوز كه هنوز است اين امر خطير را بنده در خانواده انجام ميدهم پس مي بينيد كه از هر لحاظ شايستگي و شرايط سرپرستی وزارت نفت را دارم.»

  پاسخحذف
 3. مشایی: حالا چرا علی‌آبادی رو گذاشتی واسه نفت؟ اون که مال ورزش بود! چه ربطی به نفت داره؟
  ا.ن: من تعجب می‌کنم از این حرفت! اون زمان که آقای علی‌آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی بود تیم نفت آبادان و نفت تهران خیلی پیشرفت کردن!

  پاسخحذف
 4. احکام نماز در قطب ‌

  مسلمي هستم از اهالي قطب كه به تازگي طوق عبوديت را به گردن انداخته ام . با توجه به اينكه اينجا خشكي ندارد و همه چيز روي آب بنا شده ، حكم نماز من چيست ؟ آيا نماز بروي آب اشكالي ندارد ؟
  - با توجه به اينكه اينجا آب فورا يخ ميزند احكام طهارت و غسل و وضو ي ما چگونه است ؟توجه داشته باشيد كه فرصت ما براي خيس ماندن 15 ثانيه است !!!!
  - چون اينجا شش ماه شب است شش ماه روز ، ما اين نمازهاي يوميه را چگونه بخوانيم و اوقات شرعي را چگونه كشف نماييم ؟آسمان اينجا هم مدام خراب است و ستارگان معلوم نيستند !!!

  هو المنجمد
  - روایت است که رسول الله زمانی که به قصد راهزنی،… استفرغ الله جهاد در راه خدا در جنگ بودند گاهی محبور می شدند که نماز را روی اسب بخوانند.

  از اینجا می فهمیم که خواندن نماز بر روی چیز هایی که می جنبند، چه زنده باشند و چه بیجان، اگر اضطرار ایجاب کند بلا اشکال است.
  - در باب وضو و غسل خوب اگر آب نباشد یا به دلیل سردی نتوانید با آب وضو بگیرید، به جایش تیمم کنید.
  حالا اگر در قطب خاک هم پیدا نمی شود می توانید پهن خرس و گوزن قطبی را بگذارید خشک شود و آن را بکوبید تا خاک شود و با آن تیمم کنید.
  فقط توجه داشته باشید که آقایان به حیوان نر و خانم ها به حیوان ماده می توانند اقتدا نمایند.

  پاسخحذف
 5. به بسیجیه میگن شما از چند سالگی دولتون رشد می کنه که اینقدر بزرگ می شه ؟ می گه ما از اول فقط دولیم بعد دست و پا در میاریم !!!

  ————————————


  به بسیجیه ميگن خود ارضائي چيست؟

  ميگه: تركيبي از صنايع دستي وهنرهاي تجسمی


  بسیجیه ميره جبهه كمر به پايين قطع ميشه بهش ميگن الان چه احساسي داري؟ ميگه احساس ميكنم تا خايه رفتم تو بهشت

  بسیجیه داشت با بروسلی میجنگید ..یهو بروسلی دستشو میاره جلو میگه : پنجه عقاب . بسیجیه هم شلوارشو میکشه پایین میگه : کیر خر


  بسیجیه شب عروسی نمیدونسته چی به زنش بگه که شروع کنه میگه : شنیدم میدی؟


  فكر كن اگر به جاي بيضه
  بسيجيها زنگوله بود، شبهاي جمعه چه غوغايي برپا ميشد


  بسیجیه به مهماندارهواپيما ميگه : يه ليوان شير بمن بده . مهماندارهم سينه اش رو در مياره ميگه بفرما. بسیجیه ميگه : کاش يه ليوان شاش مي خواستم .


  از يه بسیجیه ميپرسن اخرين باري كه آرزو كردي چي شد؟؟؟ ميگه: بدبخت شدم…فرداش باباي آرزو اومد منو كرد…..

  پاسخحذف
 6. السلام علیکم حضرت آیت الله العظمی؛
  این بنده معصیت کار از آنجا که از کودکی عادت کرده ام همواره با پای چپ وارد مستراح شوم، این عادت را در ورود به مکانهای دیگر هم انجام میدهم و حتی به مسجد، حسینیه و امامزاده هم با پای چپ وارد میشوم!
  سوالاتی در همین باب برایم بوجود آمده است:
  - آیا در دین مسهل اسلام این کار گناه است؟ یا مکروه است؟ یا مستحب است؟ یا اشکال ندارد؟

  هو المبال
  البته ورود به بیت الخلا با پای چپ از مستحبات است که در احادیث و روایات بدان تاکید شده است.
  از امام سارق (عر) نقل شده است که هر کس با پای چپ قدم به مستراح گذارد فرشتگان ثوابی به اندازه یک حج به حسابش منظور می نمایند و اگر در حین ورود گوزی هم بدهد ثواب یک ختم قرآن نیز بدان افزوده می گردد.

  اما ورود به اماکن مقدّسه با پای چپ برای مردان مستحب و برای زنان مباح است. چرا که هنگام ورود یک مرد به این اماکن با پای چپ، خودبخود بیضه چپش هم پیش از بیضه راست وارد می شود و از آنجایی که بیضه چپ یک مرد مسلمان نزد الله به اندازه یک زن مسلمان ارج و قرب دارد (دیه بیضه چپ برابر با دیه یک زن است)، مثل آن است ایشان با عیالش به زیارت رفته است. پس ثواب یک و نیم زیارت به حسابش منظور می گردد.

  - آیا میتوان وقتی با پای چپ وارد اماکن مذهبی شد عمل ادرار یا دفع را همانجا وسط مسجد یا امامزاده انجام داد؟
  از توجه شما بسیار متشکرم.

  اگر مقتضی باشد و مسلمان بترسد که اگر آنجا نکند نمازش قضا می شود، بلا اشکال است.
  ممنون الله

  پاسخحذف
 7. چرا تف نجس نیست؟

  چرا آب دهان که پر از باکتریست و روی زخم اگر قرار بگیرد آلوده میکند نجس نیست ، اما الکل نجس است ؟

  هو الاخوش

  خداوند در آب دهان شفا قرار داده است.

  انّنا جَعَلنَا الشَّفَاءَ فِی التُّف

  آیا ندیده اید مردمی را که جویای آب دهان بزرگان برای تبرک و استشفا هستند؟

  از آن گذشته ندیده اید که گربه ها بچه هایشان را می لیسند و حتا ماتحتشان را هم به زبان پاک می کنند؟
  اینجاست که باید از نشانه های الهی پند بگیرید!
  خوب، شما هم حتما به اندازه گربه عقلتان می رسد، اما بعید است زبانتان به ماتحتتان برسد.

  اما الکل،
  تنجیس الکل بدان علت است که خوردن الکل حرام است.
  چه ربطی دارد؟
  معلوم است دیگر، هر چیزی که خوردنش حرام باشد نجس است و هر چیزی که نجس باشد خوردنش حرام است.
  مثلا مدفوع نجس است پس خوردنش هم حرام است.
  یا خوردن عرق شتر نجاستخوار حرام است، پس نجس است،
  یا مثلا کافر ذمی نجس است پس خوردنش هم حرام است.
  والله اعلم

  پاسخحذف

راه اندازی سایت مشروطه

برای خواندن مطلبی درباره دروغگویی روحانیون از وبسایت مشروطه دیدن فرمایید. لینک اینجا