۱۳۹۰/۰۵/۰۹

موج اسلام خواهی منطقه به اسرائیل هم رسید

خبر فوری
از: برادر بسیجی مستقر در خبرگزاری فالس
به: بیت معظم مقام عظمای ولایت
موضوع: قیام اسلامی یهودیان ساکن تل آویو علیه رژیم آل نتانیاهو

باسلام و آرزوی سلامتی مقام عظما
چند دقیقه پیش خبرگزاریهای خارجی خبر قیام اسلامی یهودیان عزیز ساکن اسرائیل را منتشر کردند. ظاهرا مردم به خیابان ها ریخته اند وخواستار براندازی رژیم آل نتانیاهو و همچنین آل خلیفه و آل باراک اوباما شده اند. بعضی از تظاهرکنندگان شیردل پلاکاردهایی در دست داشتند که چون به زبان عبری بود نتوانستم بفهمم روی آن چی نوشته ولی بنا به اظهارات شاهدان عینی تظاهرکنندگان خواستار استقرار جمهوری اسلامی اسرائیل هستند و گفته اند ما فقط حکومتی مثل حکومت جمهوری اسلامی ایران میخواهیم و حاضریم تا پای جان روی این خواسته مان بایستیم.
خواهشمند است هرچه سریعتر این خبر را به سمع مبارک مقام عظما برسانید تا ایشان برای مردم همیشه در صحنه و به پا خواسته اسرائیل پیام بدهند.
نصر من الله و فتح قریب
خبرگزاری فالس وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

۴ نظر:

 1. لطفاحبر را سانسور نکنید. حبر با این جمله شروع شد.
  اول پول بعدا سلام.

  پاسخحذف
 2. MUST SEE. KHANDEH.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4fpC4iFceGE

  پاسخحذف
 3. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 4. رجانیوز: از درون تشکیلات جریان انحرافی خبر رسیده که سردسته آن (الف-ر) به صورت سری مکاتباتی با یک شرکت بزرگ چینی انجام داده و از آنان خواسته تا یک امام زمان که کاملن با معیارهای شیعیان مطابقت داشته باشد، بسازند.

  در پی افشا شدن این خبر، آیت الله علم الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد ضمن تهدید این شخص به برخورد، به دولت چین هشدار داد در صورت انجام این عمل، تمامی روابط جمهوری اسلامی با چین قطع و واردات اجناس چینی به صورت کامل ممنوع خواهد شد.

  ایشان در پایان افزودند: «سی و اندی سال است که انواع و اقسام بنجل هایتان را به ما انداختید ولی دم نزدیم اما این یک قلم را کور خوانده اید، مراجع تقلید، علما و شیعیان به هیچ وجه یک امام زمان چینی را قبول نخواهند کرد.

  پاسخحذف

راه اندازی سایت مشروطه

برای خواندن مطلبی درباره دروغگویی روحانیون از وبسایت مشروطه دیدن فرمایید. لینک اینجا