۱۳۹۳/۰۲/۱۵

همایش دل پیچگان رهبری

در پی برگزاری همایش دل واپسان توافق هسته ای ما هم تصمیم گرفتیم مراتب دل پیچگی خود را از نرمش قهرمانانه مقام مزخرف رهبری در برابر استکبار جهانی اعلام داریم:
ما از روزی که آقا فرمودند اوضاع خراب است و باید نرمش قهرمانانه کنیم دلمان پیچ و  پیچ میروند و گلاب به روی تان اسهالی شده ایم بدجور! البته امر بر شما مشتبه نشود که ما هم اسهال طلب شده ایم. نخیر! ما را با آنها کاری نیست.بلکه ما دلمان برای ارمان های انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام مزخرف رهبری می سوزد که تو زرد از کار درآمد و همه فرمایشات  معظم له عوضی از آب درآمد.
آخر چه شد آنهمه عزت و اقتدار نظام که در گرو برنامه هسته ای بود؟ چقدر ما جشن هسته ای راه انداختیم و گفتیم کیک زرد درست کرده ایم که یک وجب روغن دارد. چقدر دانشمندان هسته ای ما در زیر زمین خانه شان انرژی هسته ای درست کردند. چقدر برادران بسیجی ما در اطراف مراکز هسته ای زنجیر انسانی تشکیل دادند و به غربی ها و اسرائیل پیام دادند که مگر از روی نعش ما رد بشوی و به این مراکز آسیب برسانی. برای رسیدن به بمب اسلامی اتمی با چه رویاها که سر به بالین نگذاشتیم و  در خواب چقدر پنبه ها که تناول ننمودیم. همه اش دود شد و رفت هوا.
ای دنیا... مصبت بسوزد!
من که خیلی حرصم گرفته. از این که می بینم این همه رفتیم توی نماز جمعه ها و عربده کشیدیم و امریکا را محکوم کردیم و قرار گذاشتیم که امریکا از بین برود ولی الان می بینم برعکس شده و این خودمان هستیم که داریم از بین میرویم از دست آقا عصبانی هستم. البته فرمایشات ایشان همیشه درست است و گهربار است چون معظم له رهبر فرزانه است ولی خدایی اش تازه فهمیدیم که معظم له اصلا اندازه خر هم نمی فهمد و کلا آرمانهای امام راحل را به فضولات شل و ول گاو تبدیل فرموده اند.
البته ما همچنان در خط رهبری و ولایت هستیم و گوش به فرمان فرمایشات ایشان هستیم. الان ایشان وقتی دیدند پرونده هسته ای را گند زدند حالا رفته اند سراغ رختخواب های مردم تا آنجا را هم به همین سرنوشت گرفتار نمایند. ایشان فرمودند همه مردها و زنها باید دست در دست هم بدهند و تا میتوانند بچه تولید کنند و توی رختخواب اینطوری بکنند و آنطوری نکنند. ما که از این همه تدبیر و دوراندیشی مقام عظما خیلی خوشمان آمده و قرار است تا کمرمان یاری میکند و تا جایی که تخم مرغ هایمان قادر به تولید اسپرم هست به امر مقدس و جهادی تولید بچه اهتمام ورزم و دین خود را به جمهوری اسلامی و ارمانهای امام راحل ادا نمایم. مطمئن هستم آقا با آن دوراندیشی که در مورد پروند هسته ای داشتند برای آینده فرزندان تولیدی ما برنامه دارند و فکر همه چیزش را کرده اند.
آی خانوم کجایی؟

۲ نظر:

  1. damet gam molla, baazam benevis.

    پاسخحذف
  2. What the hell are they planning to increase populations? They want to have war again or they just want to vanish half of the population by keep them busy ? There are still many people out there listen to them....i feel so depress about Iran, although i love your comics , but deep down i am get so sad when i read it.

    پاسخحذف

راه اندازی سایت مشروطه

برای خواندن مطلبی درباره دروغگویی روحانیون از وبسایت مشروطه دیدن فرمایید. لینک اینجا